Móda & styl

Elegantní pánská móda? Populárnější, než kdykoliv předtím!

pixabay.com

Elegance se v pánské módě objevuje opravdu už odedávna. Zatím co mnohé dámy se snaží být v moderní módě výstřední a nevšední, tak pánové si v rámci stylu gentlemana osvojili eleganci a jakousi lehkou uniformitu odvozenou od vojenské služby. Dokonce i dnes je elegance v pánském pojetí opravdu neustále oblíbenou a stačí k ní mnohdy málo!

Oblek? Nikdy nevyjde z módy

Samozřejmě tou největší standardou elegance jsou pánské obleky. Dokonce i různé uvolněné druhy outfitů jako je například oblek bez kravaty či motýlka a s pootevřenou košilí, jsou dnes považovány jako velice elegantní a svůdné zároveň. Muži, kteří si na eleganci potrpí potom milují složitější obleky, kde mimo standardního osazení přidávají i stylovou vestu pod samotné sako. Zkrátka pánské obleky nevyjdou z módy a navíc i podle mnohých žen jsou tím nejlepším, co si pánové mohou obléct.

Pánské náramky a hodinky? Zápěstí nikdy nesmí zůstat holé!

Pro spoustu žen je také symbolem mužství široké zápěstí. Ještě aby ne, protože právě širokým zápěstím se muži tak moc odlišují. Svalnaté zápěstí je přitom ohromná škoda neozdobit a vy tak můžete využít různých způsobů. Praktické a vyhledávané jsou hodinky. Samy o sobě značí eleganci a postavení, protože mnohdy stojí opravdový balík. Nezapomínejte ale také na pánské náramky, které se dokáží dokonale přizpůsobit každému muži bez ohledu věku či charismatu!

Dokonalé oholení? Není dávno nutností!

Jeden čas bylo součástí elegance i dokonalé oholení. To ale rozhodně není současnost. Naopak spousta mužů investuje peníze a čas u takzvaných barber shopů. Jedná se o pánská holičství, kde opravdu schopné ruce dokáží zázrak nejen s účesem, ale také s úpravou a střihem vousů různé velikosti. Každý muž by to měl alespoň jednou v životě zkusit také!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top