Móda & styl

Nejčastější pánské doplňky a módní ozdoby, které jsou populární

pixabay.com

I když se to na první pohled nemusí zdát, tak i pánové jsou rozhodně nakloněni móde a jsou připraveni se kdykoliv vyzdobit a přizpůsobit společenskému prostředí podle svého vlastního stylu. Některé trendy se u pánů už opakují dlouhé roky a jen tak se to nejspíš ani nezmění. Pojďme se podívat dnes na pár trendů, které zajisté stojí za zmínku!

Tetování je pro spoustu mužů symbol vyznání

Jednou z častých módních „ozdob“, které jsou mezi muži oblíbené, je například právě tetování. Tetování pánové používají mnohdy jako symbol svého vyznání nebo oblíbených filmů, hrdinů a mnohé další. Je pravda, že tetování je závazek na celý život a nejeden druh tetování je nepříjemný v tom, že s přirozeně stárnoucí kůží zkrátka degraduje. Jenže to už je na volbě každého muže a těch, kteří si tetování přejí, je stále více nejen mezi muži, ale dokonce i mezi ženami.

Pánské náramky na ruku neztrácejí svoje kouzlo

Další součástí módního vybavení mužů mohou být také pánské náramky na ruku, které jsou již dlouhou dobu součástí lidské kultury. Už odedávna si vlivní a silní muži zdobili různými cennostmi zápěstí a i dnes je tento trend stále aktuální. Pánské náramky na ruku jsou přitom velice inovativní a moderní zpracováním i rozsahem používaných materiálů. Zkrátka nezklamou jakéhokoliv muže.

Hodinky jsou tradice, na kterou se nezapomíná

Hodinky jsou symbolem gentlemanství a postavení mezi muži. Kdysi dáno to byli spíše kapesní hodinky, které patřili těm vyvoleným, ale dnes to jsou drahé a masivní hodinky zdobící mužské zápěstí. Muži je mají rádi především díky jejich jednoduše rozpoznatelnému vzhledu. Profesionální výrobci opravdu drahých hodinek totiž mají vkus na to, aby dokázali na první pohled jednoznačně zvýraznit drahé a kvalitní kousky. A to muži milují.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top