Móda & styl

Jak na kombinaci elegance a volnosti v pánském provedení? Dáme vám pár tipů!

pixabay.com

Pánové milují volnost a eleganci. Jenže tyto dvě témata se konkrétně na poli módy a oblečení dost často navzájem popírají. Je těžké najít kompromis, který by dokázal působit elegantně ale zároveň i svůdně a drsně. Naštěstí ale máme možnosti, jak takové kombinace dát dohromady!

Sako a košile na půl knoflíčků? Výborná kombinace!

Možná jste už i u filmových hvězd mohli postřehnout do zajímavý a příjemný trend. Základem je, že se nosí klasické společenské oblečení. Takže společenské boty, kalhoty a sako s košilí. Jenže saku zde není klasické na vícero knoflíků, ale pouze na jeden knoflík, který dokonce ležérně zůstává nevyužitý a sako je tak volné.

Košile pod ním dává k dispozici ještě mnohem větší volnost, než sako jako takové. Vůbec se nebojte ukázat, že se chcete cítit svůdně a silně a nechte rovnou tři nebo čtyři knoflíčky u krku otevřené. Finální efekt potom působí zajímavou kombinací uvolnění a elegance zároveň. Neobvykle, ale gentlemansky.

Zápěstí nikdy nesmí zůstat prázdné

Zápěstí muže je jedna z věcí, na kterou ženy hledí. Mnohdy to nepřiznají, ale silné mužské zápěstí slibuje chlapa s vůli tvrdě pracovat a ochránce se svaly i povahou. Zápěstí by tak nikdy nemělo zůstat neozdobené. Nejtradičnější možnosti jak zápěstí dozdobit jsou pochopitelně hodinky. Moderní outfity už dokonce počítají s chytrými hodinkami namísto klasiky.

Jenže i zde může promluvit móda zcela jiným směrem. A to konkrétně pánské náramky na ruku, které jsou úžasným doplňkem pro muže k jakémukoliv outfitu, který vás napadne. Pánské náramky na ruku jsou již na první pohled velice elegantní. Zároveň ale mohou být tvořeny z materiálů, které v lidech na první pohled evokují sílu a odhodlání. Opravdu vzácná kombinace, která váš outfit povýší ještě o úroveň dál.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top