Móda & styl

Pánské módy trendy, které jsou aktuálně opravdu v kurzu

pixabay.com

Že většinou slyšíte o módních trendech především u žen? Je pravda, že je to mnohem frekventovanější téma. To ale neznamená, že ani pánové nemají svoje vlastní trendy podle kterých se řídí a jaké se jim zamlouvají. Jaké trendy to jsou v poslední době a nejspíše budou také letos?

Oversize oblečení poskytne pohodlí a je in

Hlavně u mladších ročníků si kolikrát můžete všimnout lehce oversize oblečení, které ale není na postavu ani zdaleka potřeba. Klasickým trendem jsou například mikiny s kapucemi nebo volné tepláky. V první řadě je potřeba potvrdit, že jde o velice pohodlný druh oblíkání do naprosté většiny podnebních podmínek. Dostatek prostoru pro větrání, volný pohyb a moderní vzhled v jednom jsou důvody, proč je tenhle trend stále „in“.

Pánské náramky na ruku jsou stále oblíbenější

Také šperky se v hledáčku mnoha mužů objevují stále častěji. Pánské náramky na ruku jsou v tomto ohledu jedním z velice frekventovaných příkladů. Vyrábějí se z celé řady naprosto typických materiálů pro šperky a stejně tak z méně obvyklých a většinou rustikálních materiálů.

Výhodou pánských náramků na ruku je především jejich velká rozličnost. A to jak ve zmíněných materiálech, tak i velikostech, barvách a provedení. Díky tomu si opravdu skoro každý muž i chlapec dokáže vybrat to, co mu sluší opravdu nejvíc.

Pánská holičství na vzestupu

Zmínit je potřeba rozhodně i úpravu vousů a vlasů, kterým muži dávají mnohem více prostoru, než kdy dřív. V kurzu je nejen pečlivě opečovávaný plnovous po vzoru dřevorubců, ale také spousta moderních sestřihů. Pánská holičství, mnohem častěji zvaná jako barber shopy, jsou pro spoustu mužů vděčným cílem. A není se čemu divit, protože celá řada holičů jsou opravdoví odborníci a dokáží v plynulých přechodech a přesně stanovených tvarech vybudovat dokonalý vzhled.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top