Móda & styl

Proč pánové nejraději volí tmavou barvu outfitu? Je to jednoduché!

pixabay.com

U mužů si můžete všimnout toho, že na rozdíl od žen dost často nemají šatník ani zdaleka tak moc rozsvícený různými barvami a vzory. Naopak mnohdy spadají do monotónní černé barvy a opakujících se kusů oblečení. Zkrátka muži mají tmavé odstíny a černou barvu velice rádi a to je projevuje i na volbě jejich oblečení a módních doplňků.

Proč je černá barva tak moc oblíbená?

Zcela upřímně mají muži naprosto stejné důvody k nošení černé barvy jako ženy. Černá barva je totiž na oblečení doslova kouzlem a dokáže skrýt mnohem víc, než profesionál v grafickém editoru. Pokud má vaše postava nedostatky, které vás trápí, tak může černá barva spoustu z nich zakrýt. Zároveň ale nechává vyniknout to nejlepší, takže ženy nepřijdou o svoje ženské proporce a muži neztratí ani gram svalové hmoty pod černou barvou.

Černá barva se objevuje i v módních doplňcích

Sklony k tmavé barvě muži mají také při výběru módních doplňků. A to mnohdy možná i větší, než byste kdykoliv dřív očekávali. Mnohem častěji si můžete všimnout tmavých vzorů i na hodinkách, které postupně vytlačují původní stříbrné odstíny. Nyní jsou opravdových vrcholem módy hodinky v různých odstínech tmavě modré barvy, které si zachovávají klasický metalický vzhled.

Jenže i mezi šperky se začíná tmavá barva objevovat mnohem častěji, než byste mohli očekávat. Jedním z příkladů, kde se objevuje velice často jsou pánské náramky na ruku. Jedná se o druh šperku, který dokáže opravdu ocenit naprostá většina mužů. Mezi tmavé materiály mohou patřit různé úpravy kovu, ale také rustikální materiály jako je tmavé dřevo nebo kožené komponenty. To vše dohromady pak může tvořit jemnější šperky s malými doplňky nebo naopak velice silné a rozměrné šperky doslova dokonalé na silné mužské zápěstí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top