Móda & styl

Jak ozdobit chlapské zápěstí stylově? Máme pro vás dvě ideální možnosti!

pexels.com

Pánové, co se týče módy, nejsou příliš soběstační. Mnohdy jim nakupují přítelkyně, které se snaží svoje milované partnery vyzdobit něčím parádním v moment, kdy si chlap sám o sobě koupí maximálně tak klasické oblečení. Spousta žen ale myslí na místo, které pánové přehlížejí. A možná by byli i překvapeni, jak moc ženám na tomhle místě záleží. Zápěstí je pro ženu totiž přitažlivá část těla a málokterá odolá, pokud je zápěstí silné a zároveň stylově vyzdobené.

Pánské náramky na ruku jako univerzální šperk

Jedním z těch nejuniverzálnějších a nejoblíbenějších mužských šperků vůbec, jsou právě pánské náramky na ruku. Jedná se o styl, který nosí spousta mužů bez rozdílu módního vkusu. Díky tomu si můžete být jisti tím, že se s nimi jen velice těžko přehmátnete vedle.

U použitých materiálů máte opravdu velký výběr, který zahrnuje nejen klasické cenné kovy nebo chirurgickou ocel, ale také celou řadu dalších rustikálních surovin jako může být dřevo, kůže, nebo i perly a perleť. Na univerzálnosti náramku se podílá také fakt, že se různé náramky dělají v různých velikostech. Některé tedy mohou vypadat na ruce mohutně, což ozdobí širší svalnatá zápěstí a tenčí naopak klasická drobnější zápěstí.

Nezapomínejte na tradiční hodinky

Hodinky jsou dalším způsobem, jak ozdobit pánské zápěstí a mimo toho, že jej krásně zdobí, jsou zároveň i praktické. Dnes máme celou řadu výrobců a můžeme si vybrat mezi společensky uznávanými výrobci drahých hodinek, založených na ruční práci. Stejně tak jako menší výrobce, kteří ale produkují stále módní a vkusné kousky. Koupě správných hodinek je ale o dost obtížnější než u náramků na ruku. Je tady spousta faktorů, které se některým mužům líbí nebo nelíbí a další důležitou vlastností jsou různé funkcionality hodinek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top