Móda & styl

Elektro do každé domácnosti

elektro
pixabay.com

Ať už žijete v domě či bytě, vždy se najde spotřebič, který vám dokáže usnadnit práci, čas i peníze. Otázkou vždy zůstává, který z nich preferujete a jaký je nejlepší právě pro vás. Nabídka spotřebičů s každým rokem roste a přicházejí inovativní novinky, kterých by byla škoda nevyužít.

Pomocníci do kuchyně

Jestliže se chcete naplno věnovat rodině, sportu nebo některým koníčkům, určitě vás potěší informace, že již nemusíte stát celé dny v kuchyni a trávit čas činnostmi, které vás nebaví. Mytí nádobí nebo zdlouhavé vaření může z kulinářského zážitku ihned vytvořit noční můru. Proto se raději zaměřte na elektro spotřebiče, které se budou otáčet místo vás! Začít lze například s myčkou na nádobí, jež schová špinavé nádobí a ušetří vás nekonečné dřiny.

Místo toho se raději posaďte s rodinou ke stolu a užívejte si lahodnou kávu přesně podle vašich představ ze stylového kávovaru. A tím tato příjemná chvilka zdaleka nekončí. Za nos vás bude tahat vůně večeře připravené v domácím grilu nebo připravená svačina pro děti v domácím toustovači.

Krása a péče

Aby nezůstalo jen u pomocníků, kteří naplní náš žaludek, podívejme se také na pomůcky při zkrášlování. A pozor, nejedná se jen o příslušenství pro dámy! Zastřihování či epilování chloupků se s novým přístrojem může stát komfortnější a úprava vlasů s množstvím keramických žehliček nebo elektrických kartáčů taktéž.

Domácí spotřebiče

Aby domácnost fungovala tak jak má, nemůžeme bohužel zůstat jen u kuchyně. Hromady špinavého prádla, které potřeba později pověsit k usušení jsou důvodem povzdechu nejednoho člena domácnosti. Pokud však prádlo vložíte do pračky se sušičkou, můžete dát této nepříjemné činnosti sbohem. Zatímco v běžné situaci byste ještě stále prali, nyní se už můžete prohánět po domě s bezdrátovým, lehkým vysavačem a dělat dvě věci najednou. Každá činnost tak sníží svou dobu na polovinu a vám zůstane plno času na odpočinek a zábavu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top