Móda & styl

Stylové pánské náramky

náramky
pixabay.com

Výběr šperků pro pány se může zdát na první pohled jednoduchý, protože tvarové varianty si jsou v pánském stylu dost podobné, avšak při bližším zkoumání se přesvědčíme o opaku. K dostání je velké množství barevných variant, rozličných materiálů, doplňků a náramků s různým dekorem. Pánské náramky jsou decentním doplňkem, který lze nosit k formálnímu oděvu, ale také k ležérnímu, dennímu oblečení.

Jaký zvolit materiál

Pánové stejně jako dámy touží po kvalitním materiálu, který vydrží různé podmínky. Zlato, stříbro a drahé kameny se drží na první příčce, avšak stejně tak i jejich cena. Proto pokud se chtějí s tímto náramkem vydat třeba na vodu, do posilovny nebo jen hrát fotbal s přáteli, je vhodné zvolit jednodušší, slušivý a cenově dostupnější náramek. Kožená, korálková či provázková varianta je pro pány jako stvořená, pevná a velmi dobře odolává také vodě.

Tvar

Zatímco dámský náramek je minimalistický a podtrhává jemnost ženy, pánské náramky působí na pohled hrubě a naopak podtrhují silnou stránku mužské osobnosti. Pánové nemají tak ladné ruce jako slečny, a proto je třeba na jejich ruce umístit až industriální typ šperku. Uzlíky s korálky, či pevně spletená kůže různých materiálů nebo jen barevně laděné kameny spojené kůží či provázkem.

Barva

Barevné provedení odpovídá vždy stylu konkrétního muže. Oblečení v neutrálních barvách vždy perfektně doplní barevné kameny a naopak barevné oděvy se výborně doplňují s náramky v základních barvách.

V jednoduchosti je krása

Kožené náramky v přírodních barvách jako je hnědá, písková nebo černá doplňují šperkaři o decentní minimalistické kovové prvky. Většinou se jedná o malý detail, na kterém si můžeme všimnout značky nebo vyrytých ornamentů.

Korálková varianta náramku je poskládaná z různě barevných částí. Některé mají zvýšenou opacitu, nebo se může jednat o různé zajímavé přírodní lávové a jiné kameny, například lávové.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top