Móda & styl

V čem si v létě vyrazit na koncert? Máme super tipy!

konzert
pixabay.com

Léto se neodmyslitelně pojí k horkému počasí, nebi bez jediného mráčku, času strávenému s přáteli nebo třeba k letním koncertům a festivalům, kterých se o prázdninách pořádá opravdu spousta. Možná i vy na nějaký festival nebo koncert vyrážíte a kromě toho, že řešíte dopravu a ubytování, přemýšlíte i nad tím, co si vezmete na sebe. Pokud stále ještě nemáte jasno, v čem vyrazit a užít si pohodlí a zábavu, pak si přečtěte náš dnešní článek!

Džíny a tričko

Pokud chcete vypadat dobře, ale zároveň nemáte chuť cokoli řešit, vezměte si na sebe klasické džíny a tričko. Tahle kombinace se hodí prakticky všude, vyjma samozřejmě formálnějších událostí, kam ale festivaly a koncerty řadit nemůžeme, takže je to vlastně v pohodě. K tomu si oblečte třeba pohodlné tenisky a suprový letní outfit je rázem na světě.

Kraťasy/sukně a tílko

Ženy i muži si zakládají na pohodlí a v létě je horko, takže je logické, že pro sebe hledáte pokud možno vzdušný letní model, ve kterém se nebudete nepříjemně potit. Doporučit vám můžeme kombinaci sukně/kraťas a tílka, které odhaluje ruce a dodává na komfortu. Muži si k tomuto outfitu mohou vzít třeba pánské náramky, ženy zase řetízek na krk, jakožto doplněk pro nenucené oživení.

Tepláky a mikina

I když v létě bývá horko, k večeru nebo v noci se může ochladit. Nebo vás na festivalu či koncertu přepadne prudký liják spojený s citelným poklesem teplot a hned budete hledat něco příjemnějšího na sebe, co vás zahřeje. V takovém případě oceníte tepláky a mikinu, což je dvojice, která je nejen pohodlná, ale i stylová. Takovou sázkou nemůžete nic ztratit, ba naopak jedině získat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top