Móda & styl

Pánové, chcete se ženám zalíbit? Pak se soustřeďte na detaily svého outfitu!

muž
pixabay.com

Když se chtějí ženy mužům líbit, jsou schopné strávit nad volbou outfitu klidně i dlouhé hodiny. V případě mužů už ta snaha až taková není, což je možná trochu škoda. I ženy, zvláště pak ty, které si potrpí na upravený vzhled, dokážou snahu mužů vypadat dobře náležitě ocenit. Pánové, nabízí se otázka: chcete se ženám zalíbit? Pokud ano, pak byste si měli přečíst náš dnešní článek!

U vzhledu záleží i na detailech

Většina mužů si myslí, že když si dají záležet s volbou hlavních částí outfitu, pak mají vyhráno. Pravda je bohužel taková, že myslet pouze na základ nestačí – to největší kouzlo se kolikrát ukrývá v detailech. A na ty spousta mužů nemyslí, což je škoda. Pánové, pokud chcete udělat na ženy dojem, chcete vypadat dobře a zapůsobit, pak u svých outfitů myslete především na detaily – v následujících řádcích vám poradíme, jak na to!

Krásný nahoře, odspoda to pokulhává

Ne nebojte se, rozhodně tím nemíříme někam, kam bychom mířit neměli. Na mysli máme mužskou snahu dotáhnout k dokonalosti vrchní část outfitu – tedy vše od pasu nahoru, kdežto na spodní část, tedy od pasu dolů už se kašle. Nejvíce pokulhávají boty, u těch spousta pánů chybuje, respektive jejich výběru nevěnují tolik pozornosti, kolik by měli. A to je chyba! Pamatujte, že i boty jsou důležité!

Maličkosti mají velkou váhu

Pánové, když už si dáte záležet, aby vám košile ladila s barvou ponožek, když už se snažíte, aby váš celkový look působil dotaženě, dopřejte mu onu pověstnou třešničku na dortu. Divili byste se, co u mužského outfitu dokážou třeba takové pánské náramky, které jsou decentní, na první pohled kolikrát nejsou vidět, ale přesto mužské zápěstí perfektně ozdobí. Vzpomeňte si na známé rčení: krása se ukrývá v maličkostech.

Jak je na tom váš vzhled?

Jasně, na začátku jsme cílili především na outfit, jenže pozor, milí pánové – důležitý je i váš vzhled. Můžete na sobě mít sebekrásnější oblek, ale pokud nebudete mít upravený účes, nebo třeba vousy, vaše snaha přijde vniveč. Perfektní musíte být doslova od hlavy až k patě, myslete na to!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top