Móda & styl

Jsou lepší slipy, nebo trenky? Anebo snad boxerky?!

spodní prádlo
trenyrkarna.cz

Spodní prádlo je populární téma, ale většinou o něm diskutují spíše ženy. Muži jsou v tomto směru poměrně konzervativní a často nosí spodky, které jim darovala partnerka. V horším případě chodí v pozůstatcích toho, co jim svého času pořídila maminka. Je to i váš případ? Pak byste se měli nad sebou zamyslet a pořídit si spodní prádlo odpovídající vašemu životnímu stylu.

Vybírejte podle příležitosti

Někdo má rád holky, jiný zase vdolky. A někdo slipy, jiný trenýrky a třetí boxerky. Označit některý z těchto základních střihů spodního prádla za nejlepší však není dost dobře možné, protože v praxi záleží na typu postavy či na tom, k čemu si je chystáte obléct. Například trenky v těsných džínách nevěstí nic dobrého. Proto byste měli mít po ruce více druhů spodků a střídat je podle příležitosti.

A pozor, módní masakr může způsobit i nevhodně zvolená barva. Černé boxerky či trenýrky pod sněhobílými kalhotami jsou jako pěst na oko.

Trendy v oblasti módy se neustále mění a všude se píše o tom, co právě letí a od čeho ruce pryč. Jen málokdy se však řeší pánské spodní prádlo. Berte to z té lepší stránky – alespoň si můžete sami vybrat, co budete nosit.

Pokud vás zajímá, jak jsou na tom ostatní muži, dle průzkumů nosí 45 % pánské populace slipy a 51 % boxerky a trenky. Zbylá 4 % připadají na tanga – obvykle jde o muže homosexuální orientace, nicméně čas od času je lze vidět i na striptérech a experimentátorech.

Vhodně zvoleným spodním prádlem předejdete zdravotním problémům

Nošení příliš těsných slipů může vést ke snížení plodnosti. Podle odborníků není moudré pohlavní orgány zahřívat – naopak potřebují přirozenou ventilaci a dostatek prostoru. Proto se jako ideální spodní prádlo (z hlediska zdravotní nezávadnosti) jeví trenýrky, protože nabízí mnohem více prostoru než slipy i boxerky. A když zvolíte správnou velikost a stylový design, určitě zabodujete i u opačného pohlaví. Dobrou volbou je například oblíbené pánské spodní prádlo Horsefeathers, které si zamilovali především vyznavači streetwearové módy, „prknaři“ a volnomyšlenkáři.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top