Móda & styl

Jaký šperk dodá každému muži jiskru? My to víme!

Zdroj: unsplash.com

Ještě nedávno platilo takové nepsané pravidlo, že šperky jsou spíše dominantou žen. Společnost měla utkvělou představu, že doplňky a muži nejdou dohromady a věřilo se tomu, že se mužské pohlaví jakýmkoli formám ozdob vyhýbá. Naštěstí jsou takové časy i představy dávno za námi, současná doba je moderní, a proto se není čemu divit, že i muži přišli na to, že jim doplňky docela sluší. Co kdybychom vám poradili, jaký šperk dodá každému muži tu správnou jiskru?

Řetízek na krku

Pro začátek začneme něčím méně výrazným a decentním – řetízkem. Řetízek na krku je jednoduchý a méně viditelný šperk, kterého se muži rozhodně nemusí bát. Máte-li chuť na něco jemného, vsaďte na drobný řetízek, které může, ale samozřejmě nemusí zdobit nějaký pěkný přívěsek. Naopak kdo má rád něco výraznějšího, tomu můžeme doporučit masivnější řetízky, na kterých se ale zpravidla přívěsky nenosí, protože se k nim už příliš nehodí.

Náramek na ruku

Pánské náramky na ruku rozhodně nejsou krokem do špatných vod, ba spíše naopak. I v tomto případě se jedná o decentní šperk, který kolikrát není ani vidět, ale přesto dodá muži šmrnc. I tady platí, že záleží na každém muži, pro jaký náramek se rozhodne – oblíbené jsou jak decentní a drobné náramky, tak i ty výraznější a výstřednější, které ale jen tak někdo nepřehlédne. Náramek na ruku nepřekáží, hodí se prakticky k čemukoli a muži je mají stále radši.

Náušnice do ucha

Teď tu máme něco extravagantnějšího, u čeho si samozřejmě uvědomujeme, že to není pro každého – náušnice. Jasně, pořád je mezi námi taková představa, že náušnice patří ženám, jenže na druhou stranu se určitě shodneme na tom, že se stačí na ulici rozhlédnout a okamžitě kolem sebe uvidíte celou řadu zástupců mužského pohlaví s náušnicí v uchu. Pokud si na tenhle šperk troufáte, jen směle do toho. Odlišíte se v davu a to nemusí být vždy na škodu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top