Móda & styl

Jdete na vánoční večírek v obleku? Máme tipy, jak svůj outfit oživíte!

Zdroj: pixabay.com

Dostali jste pozvánku na vánoční večírek, který pořádá váš zaměstnavatel, kamarád nebo třeba jdete na městkou událost? Je od vás vyžadován určitý dress code, který zahrnuje oblek? Jestliže chcete nejen na přítomné ženy udělat dojem, pak byste měli vědět, jak svému elegantnímu looku, který si s dobře padnoucím oblekem určitě zajistíte, dodat špetku výjimečnosti. Nemusíte si nad tím lámat hlavu, protože my pro vás hned několik tipů máme!

Výrazná kravata

Není nic jednoduššího, nežli oblek oživit tím, že vsadíte na nějakou výraznou kravatu. Kravata je nedílnou součástí mužského dress code, pomineme-li samozřejmě motýlka, kterému se ale většina mužů vyhýbá, a když to není opravdu nutné, dají raději přednost kravatě. Vyberte si nějakou, která bude mít třeba netradiční vzor, a dopřejte jí nějaký pěkný uzel. Proč sázet na klasiku, když stačí pár minut s návodem a můžete si vykouzlit originální a na pohled náročný uzel, jež upoutá pozornost?

Nenápadné doplňky

Možná jsou na první pohled nenápadné, ale ve výsledku dokážou velké věci. Co třeba pánské náramky, kterými lze ozdobit vaše zápěstí? Jen tak si jich nikdo nevšimne, ale stačí, abyste někomu na večírku podali ruku, a doplněk bude rázem vidět. Někdy stačí opravdu málo, aby váš look získal tu správnou jiskru.

Barevná košile

Pokud si to nějaký přísný dress code opravdu nutně nežádá, není povinnost brát si na sebe bílou košili. Pakliže chcete, vyberte si nějakou barevnou, která se rázem postará o to, že váš look bude vypadat zase trochu jinak. Nemusíte zacházet do extrémů a brát si na sebe havajskou košili se vzorem květin. Místo toho třeba fialová, modrá nebo růžová košile dokáže udělat divy!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top