Móda & styl

Řešíte, co na sebe do práce? Pár tipů bychom pro vás měli!

zdroj: pixabay.com

Pokud jste si mysleli, že oblečení řeší pouze ženy, pak jste se spletli. I stále více mužů dbá na svůj vzhled, což je jedině dobře. Z ulic tak mizí mizerně oblečení muži, kteří neřešili, jestli jim tričko ladí s kalhotama, kterým bylo úplně jedno, jestli náhodou nemají na mikině díru a na které byl zkrátka žalostný pohled. Dobrou zprávou je, že dnešní muži si pečlivě vybírají outfit, ve kterém vyráží ven za kamarády nebo do práce. Chcete-li poradit, v čem vyrazit do zaměstnání, pak jste tady správně!

Jaký look si vyžaduje vaše pracovní pozice?

Při výběru oblečení se můžete řídit tím, jaký dress code si vyžaduje vaše pracovní pozice. Je totiž rozdíl v tom, jestli pracujete třeba jako dělník v nějaké firmě, kde se po příchodu převlékáte do pracovního mundůru, nebo jestli jste třeba poradce v bance a oblečení, ve kterém do práce přijdete, pak tvoří váš look po celou pracovní dobu. Proto vám poradíme ohlížet se na to, kde pracujete a jestli se v práci převlékáte, nebo jestli v daném oblečení trávíte většinu dne.

Ležérní look nemusí tvořit pouze oblek

Pakliže víte, že se do práce musíte oblékat ležérně, což je případ například již zmíněných bankovních poradců, realitních makléřů nebo třeba právníků, pak věřte, že ležérní a elegantní outfit nemusí nutně znamenat pouze oblek. Pokud se v obleku necítíte ve své kůži, nemá cenu se do něčeho nutit. Bohatě vám postačí i slušivá košile a tmavé džíny doplněné o polobotky. Ani v takovém outfitu vám elegance chybět nebude.

Nezapomínejte na doplňky, dokážou hodně

Váš outfit nepředstavuje pouze oblečení, ale i doplňky, na které byste určitě neměli zapomínat. Nemusíte zacházet do extrémů a do něčeho se nutit. Váš look skvěle doplní i na první pohled nenápadné pánské náramky, které při nošení nepřekáží, ale outfit díky nim bude vypadat zajímavější a vy rázem získáte daleko větší šmrnc.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top