Tech

Elektronické cigarety vás dokáží překvapit! 5 důvodů, proč byste se pro jejich užívání měli rozhodnout

pixabay.com

Elektronické cigarety jsou modernějším a čistějším způsobem, jak se svému kuřáckému návyku věnovat. Společensky jsou mnohem přijímanější a uznávanější, než jsou klasické cigarety a zcela upřímně jejich užívání nemůže nikomu slušnému a rozumnému vadit. Dnes si povíme rovnou pět důvodů, proč je využívat.

Mnohem zdravější kouření

Mezi klasickým kouřením a kouřením elektronických cigaret je velký rozdíl ve funkci. Elektronické cigarety fungují pomocí topného tělíska, která postupně odpařuje voní bázi s příchutí a vůní. Z toho vzniká výsledný aerosol, který kuřáci inhalují. Oproti tomu klasické pálení tabáku žárem produkuje jako vedlejší prvek dehet, který je důvodem mnoha nemocí.

Bez zápachu obtěžujícího okolí

Právě dehet je mimo zdravotních problémů také důvodem zápachu. Ten se usazuje na látkách, povlacích, záclonách. Zároveň ale také například ve vousech, na prstech či vlasech. Vášnivého kuřáka zkrátka jde poznat počichu navzdory všem možným snahám, jak se tomu vyhnout.

Velká finanční úspora

Další součástí je velká finanční úspora. Klasické cigarety sice jednorázově nestojí tolik jako koupě té elektronické, jenže elektronické cigarety pak v dlouhodobém hledisku znamenají vysokou úsporu při porovnání dokupování emulzí, versus nákupu nových cigaret.

Společensky mnohem přijatelnější

Klasické kouření je v mnoha místech a celkově ve společnosti postupně vytlačované. Mnozí kuřáci také volají po diskriminaci. Oproti tomu elektronická cigareta je mnohem společensky přijatelnější a kdekoliv ji vytáhnete, nikdo s tím nebude mít sebemenší problém.

Elegantní a moderní

Elektronické cigarety jsou rozhodně zároveň i velice moderní a elegantní metodou, jak se věnovat svému návyku. Spousta provedení těla cigarety i všech doplňků navíc dává možnost vše zcela individuálně přizpůsobit.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top