Tech

Vybavení pro hledače pokladů s detektorem, které se zajisté neztratí

pixabay.com

Hledači pokladů se množí neuvěřitelným tempem. Technologická dostupnost potřebných věcí jako je právě detektor kovů je mnohem větší a nejeden šikovný technik si je dokonce dokáže vytvořit sám doma. Samotný detektor ale pro hledání pokladů není ani zdaleka tím jediným. Pro hledání a péči o svoje nálezy se hodí i celá řada dalšího vybavení a některé z nich vám představíme v dnešním článku.

Univerzální lopatka? Skladná a hodí se kdykoliv

Jednou z věcí, kterou si nemohou hledači pokladů vynachválit, jsou různé multifunkční nástroje. Určitě jste někdy už viděli, jak vypadá typická vojenská multifunkční lopata. Je složitelná v polovině, díky čemuž je dokonale skladná i do menšího báglu. Dokonce se na něj prodávají speciální opasky, které fungují zároveň jako ochranné pouzdro.

Multifunkční vojenská lopata je kompletně kovová, takže je vysoce odolná a zároveň má rovnou několik funkcí. Tvar lopatky je uzpůsobený přesekávání menších kořenů nebo odsekávání menších větší. Poradí si také s měkčími kameny. S obtížnějšími kořeny a dřevem si potom poradí čepel, která je na jedné straně lopaty hladká a na druhé straně zubatá. Výborný multifunkční nástroj.

Ultrazvukové čističky dokonale očistí každý materiál

Ultrazvukové čističky jsou moderní zařízení vytvořené k čištění kovových materiálů. Jsou výjimečné způsobem, jak materiál čistí. Jsou totiž velice pečlivé a efektivní. Zároveň jsou rovnou z několika důvodů ultrazvukové čističky vysoce šetrné.

Jako ochranný film pro jakékoliv kovové materiály slouží speciální čistící emulze. Ta je chemicky přizpůsobená tomu, aby byly předměty chráněné a zároveň se čistili co nejrychleji. Druhým důvodem je potom fakt, že jsou zde odstaveny jakékoliv manuální způsoby čištění, díky čemuž nedochází k manuálnímu poškození.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top