Tech

Vybavení pro sběratele pokladů, které z vás udělá profesionály v oboru!

pixabay.com

Sbírání pokladů po celém světě přerostlo doslova v ohromný fenomén. Na jednu stranu se opravdu není čemu divit, protože je sbírání víceméně neomezené a jen málokdy a málokde plně regulované. V zemi se přitom skrývá tolik pokladů, které mají mnohdy až nedozírnou hodnotu. V dnešním článku se podíváme na hledače „kovových“ pokladů a na vybavení, které dokáže zábavu posunout na profesionální úroveň.

Ultrazvukové čističky vyčistí každý materiál

Většina pokladů, které se hledají a hlavně se dají nalézt je právě z vodivých kovových materiálů. Většina kovů ale zároveň v půdě postupně začne podléhat kyselému prostředí a chemickým činitelům, což nakonec zapříčiní korozi a „zažranou“ špínu.

Čistit takové předměty manuálně je potom neuvěřitelně složité, protože je můžete v dobré víře ještě více poškodit. Ultrazvukové čističky jsou v tomto ohledu novinkou na trhu, která dokáže i sběratelům pokladů takové problémy jednoznačně ušetřit. Jedná se o velice šetrný a přesto efektivní způsob čištění kovových materiálů. Pokud navíc pořídíte ekonomicky výhodnou čističku z výběru drobnějších modelů, tak ušetříte spoustu peněz!

Zkoušeli jste někdy projít armádní burzu?

Armádní burzy nebo spíš „Army shop“ seženete víceméně v každém kraji a větším městě. Spousta vybavení vyřazeného armádou či nadšeni a sběrateli se může spousta lidí hodit. Najdete tady mnohdy zajímavé kusy oblečení, obuvi, opravdu odolné muniční bedny a dokonce také polní vybavení.

Při kopání totiž můžete dost jednoduše narazit i na složitější překážky jako mohou být například kořeny. A kdo s sebou bude tahat celou kůlnu, když stačí jeden efektivní multifunkční nástroj. Armádní lopaty totiž mají mimo klasického srdcovitého tvaru rovněž i hranu se zubatou čepelí nebo ostrým hrotem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top