Tech

Elektronická cigareta a stovky podob, které může mít

pixabay.com

Elektronické cigarety jsou jednou z věcí, které se v posledních letech hojně rozvíjí nejen pro svoji mnohem lepší přijatelnost od společnosti, ale také pro svoje nezpochybnitelné pozitivní zdravotní dopady. Jednou z výborných vlastností je i fakt, že díky spoustě různých náplní, mohou mít elektronické cigarety celou řadu zajímavých příchutí a vůní.

Vše se odráží od tekutých bází

Základní rozdíl mezi klasickou a elektronickou cigaretou je fakt, že zde nedochází k pálení tabáku. V klasické cigaretě se tabák pálí žárem a tím vzniká typický zápach cigarety a aerosol. Zároveň ale vzniká i celá řada vedlejších produktů pálení, které mají negativní dopad na zdraví člověka i jeho okolí a obtěžují nekuřáky.

V elektronických cigaretách jsou ale tekuté báze. Ty jsou založeny na vodním roztoku a k tvorbě aerosolu dochází na základě odpařování pomocí topného tělíska. A právě tyto báze mají různé příchutě a vůně, které mohou pobavit nejen uživatele elektronické cigarety, ale také jeho okolí.

Moderním hitem jsou ovocné příchutě

Jednou z nejčastěji nakupovaných variant vodních bází, jsou typické ovocné příchutě. Jsou většinou příjemné nejen pro samotné kuřáky, ale i jejich okolí. Nejčastěji jsou kupovány tropické příchutě jako je tropický mix, pomeranč či dokonce ananas. Nejsou výjimkou ale ani zajímavé směsi, které připomínají populární alkoholické koktejly.

Milovníci tabáku si přijdou na své i u elektronické cigarety

Zajímavé je, že také u elektronické cigarety si milovníci tabáku jako takového přijdou na své. Některé druhy náplní se totiž vyrábějí s typickým tabákovým aroma. Zajímavostí je, že na rozdíl od tabáku v cigaretách, si u náplní do elektronické cigarety můžete užívat dokonce velice odlišné druhy jednotlivých tabákových náplní, které si jinak v běžné cigaretě nevyberete.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top