Tech

Magnet fishing je stále oblíbenější druh lovecké zábavy v reálném životě!

pixabay.com

Hledačů pokladů a her, které se tomu věnují, jsou už snad desítky. Mezi nejúspěšnější se například řadí celosvětová hra geocaching. Jenže co, když chcete opravdu hledat pořádné poklady se vším všudy? Spousta lidí už hledá na polích a městech pomocí detektorů kovů, ale napadlo vás lovit i jinde?

Co to vůbec magnet fishing je?

Půda může obsahovat velkou spoustu zajímavých kovových pokladů. To stejné ale platí také pro vodní toky a dvojnásob v případě řek s pomalejším tokem skrze města například v blízkosti mostů a přechodů. Dno řek v těchto oblastech obsahuje ohromnou spoustu věcí, od starších mincí, přes stará jízdní kola a šrot až po zahozené historické zbraně. Magnet fishing je tak loveckou zábavou, která vám umožní lovit z vody.

Co je k magnet fishing potřeba?

Základní potřebou jsou dostatečně silné neodymové magnety. Jedná se o silné magnetické plochy, které jsou většinou dělány v podobě kruhu nebo oválu, aby se za nic nezachytávaly. V magnetu jsou pak zašroubovány nebo napevno umístěny skoby, za které se připevňuje lano. To volte opravdu hodně pevné a nešetřete. Může se totiž u nekvalitního lana stát, že se vám zasekne magnet o překážku na dně a přetržené lano jej navždy nechá v hlubinách.

Ultrazvukové čističky se postarají o vaše úlovky

Úlovky z vody budou mnohdy korodované a bude potřeba je kvalitně očistit. Jednou z nejlepších možností jsou ultrazvukové čističky, které jsou dokonalým způsobem čištění. Není zde žádná manuální metoda, což se odráží na vysoké šetrnosti vůči čištěnému předmětu.

Navíc jsou k čištění používány tekuté čistící báze. Ta je tak postavena, aby ochránila konkrétní materiály před poleptáním, ale zároveň zvyšují účinnost čištění. Tekutina pochopitelně zateče tam, kam se manuální metodou nedostanete.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top