Tech

Fakta, která jste možná nevěděli o nádržích na dešťovou vodu

pixabay.com

Potřeba zachytávat dešťovou vodu ať už z příčiny přírodního nedostatku, nebo také z nutnosti šetřit je rozhodně vítaným a velice oblíbeným a rozšířeným ekologickým snažením. Co možná ale nevíte je, že některé nádrže se dají shánět jako podzemní komplexy s ohromnou efektivitou a dost přijatelnou cenou. Dnes vám o nich napíšeme několik zajímavostí

Nádrže na dešťovou vodu nemají žádné sváry

Opravdu je to tak, pokud budete nádrže na dešťovou vodu kupovat u profesionálních prodejců co berou především velice dobrou produkci z Německa, tak nenajdete na ploše nádrží jediný svár. Jako výsledek pak získává nádrž i veškeré komponenty neuvěřitelnou odolnost, protože právě spoje jsou jak fyzikálně, tak i chemicky velice zranitelné. Takzvaná forma kroužením vám tedy dává možnost postavit téměř nezničitelný systém.

Kompletně bezúdržbové s doživotní zárukou.

Další ohromnou výhodu, která přináší plus pro nádrže je fakt, že jsou kompletně bezúdržbové a až od doby co je dáte do země se o ně nemusíte celé měsíce a roky vůbec starat, svoji práci zvládají naprosto samostatně. Jedná nepříjemnost může přijít v podobě zacpaných filtrů, které nepropouštějí hrubé nečistoty. Ale i to se může stát až po nějaké době delší životnosti nádrže. Díky této výhoda a ohromné chemické i fyzické odolnosti jsou navíc nádrže v naprosté většině opatřeny doživotní zárukou na funkci i kvalitu.

Poskytují se na ně i dotace

Na nádrže opravdu můžete získat dokonce i dotace, protože se jedná o dražší způsob řešení problému s vodou. Takzvané dotace na dešťovou vodu můžete získat klasickým podáním dotačního návrhu a na rozdíl od různých jiných dotací vám s těmito konkrétními mohou napomoci i přímo společnosti, které nádrže prodávají. Díky tomu se vyhnete neúspěšným pokusům a opakovanému podávání návrhu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top