Tech

Fotovoltaika patří do každé moderní firmy

Modernizujete firmu a v plánu máte mimo jiné zavést i fotovoltaiku? Děláte dobře, fotovoltaická elektrárna je ideální cestou, jak snížit spotřebu energie a tím výrazně ušetřit na nákladech za elektrickou energii.

Fotovoltaika funguje po celý rok

Když umístíte fotovoltaické panely na to správné místo, je možné pokrývat až 70 % spotřeby elektrické energie. Samozřejmě záleží na tom, kolik vaše firma při výkonu své činnosti spotřebovává energie.

Navíc málokdo ví, že fotovoltaický systém funguje po celý rok, tedy i v zimě, kdy slunce příliš často nesvítí. Další výhodou fotovoltaických systémů je i to, že vám vydrží minimálně dvacet pět let bez toho, aniž by její výkon klesl o více než 20 %. U většiny systémů se pokles výkonnosti po pětadvaceti letech pohybuje pouze v řádu jednotek procent.

Uložte si energii na horší časy

Kromě toho máte možnost si ukládat energii do speciálních baterií. Jednou z největších firem, které se v odvětví úložišť energií do baterií pohybují, je Wattsonic. Jejím výhradním zástupcem v Česku je společnost Schmachtl. V její nabídce tak najdete úložiště energie nejen pro firemní, ale také rezidenční využití.

Jednička na trhu

Veškeré nabízené systémy jsou modulární, sami si tak volíte, jakou kapacitu a výkon potřebujete. Poté už jen propojíte bateriové moduly a měniče. Většina řešení dodávaných společností Schmachtl jsou řešena all-in-one. Taktéž nabízí volně stojící nízkonapěťové bateriové moduly, nabíjecí stanice a řídicí systémy. K dispozici je zákazníkům i servisní středisko a zkušení technici. Novým zákazníkům firma Schmachtl doporučuje oživení systému zdarma, stávající zákazníci mohou mimo jiné využít i pravidelných školení.

Společnost Schmachtl se ovšem zabývá i oblastí elektroniky, elektrotechniky a strojírenství. Pokud tedy chcete ve své firmě modernizovat také elektro, neváhejte se obrátit na skutečné odborníky. Na jejím e-shopu mimo jiné zakoupíte rozvaděčové skříně nebo mikrospínače.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top