Móda & styl

Hledá se gentleman! Vsaďte na módní doplňky, se kterými budete vypadat opravdu stylově

komerční-sdělení.png

Pánská móda je někdy opravdu divoká. Máme teď na mysli to, co vidíme v ulicích. Ne každý zkrátka oblékání řeší, ale někdy se na to opravdu nedá dívat. Věříme, že vy mezi módními trendy nepolíbené určitě patřit nechcete. Ostatně každý elegantní muž by měl dbát na to, jak se obléká, ať už vyrazí do společnosti nebo jen tak s přáteli na kus řeči. Pojďme se podívat na to, jaké módní doplňky dokáží pozvednout váš outfit.

Pro dokonalý elegantní look

Začneme tím, co je často označováno jako jediný pravý pánský šperk. Hovoříme samozřejmě o hodinkách. Ty by měl mít na ruce každý správný chlap. Hodinky pánskéjsou zkrátka takový symbol mužství. Můžete si vybírat z celé řady modelů, které lze ladit s vaším outfitem. Mohou to být třeba hodinky: 

  • Elegantní
  • Extravagantní
  • Minimalistické

Jistě si sami najdete ten styl, který vám bude naprosto přesně sedět. V případě módních hodinek navíc je vhodné mít více kousků, které pak můžete kombinovat s různým oblečením. Pokud vyrazíte třeba na pracovní schůzku, určitě jste na hodinky na ruce nezapomněli. Reprezentovat se ale můžete také prostřednictvím kvalitní pánské tašky. Ta nejen dokreslí vaši image, ale můžete do ní schovat veškeré potřebné dokumenty nebo notebook.

Patříte mezi výstřednější typy? Potom opusťte klasickou tašku a vsaďte na stylový městský batoh. Batoh pánskýz kvalitní kůže rozhodně patří i do města. Nakonec je to trend poslední doby, který proniká i do byznysového stylu oblékání. 

Je ostré slunce?

Nepostradatelným doplňkem každého stylového chlapa musí být také sluneční brýle. Ty ostatně nejsou jen módní, ale pochopitelně také praktický doplněk. Také pánské sluneční brýleby ale měly být stylové. Měly by být v souladu s tím, co máte zrovna na sobě. Zapracujte na tom! Můžete si vybírat mezi klasickými i extravagantnějšími modely.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top