Móda & styl

Podle čeho vybrat šperk pro ženu

zdroj: pixabay.com

Ženy milují krásné věci. Pokud vyberete šperk, určitě nešlápnete vedle. Podle čeho však vybírat, jakou barvu a z jakého materiálu? Jak vybrat správný obchod?

Každá žena má vlastní styl.

Do začátku je dobré znát vkus ženy, pro kterou šperk vybíráte. Ne každá žena ocení šperk za desetitisíce jen kvůli značce a ne každé se naopak zavděčíte ručně vyrobeným šperkem z kousku dřeva. Zaměřte se na to, jak se žena obléká, co nejčastěji nosí. Jaký je její styl? Má svůj vlastní vkus na oblečení a doplňky nebo dává přednost trendům, které udává aktuální móda?

Jaký je její životní styl? Potkáte ji spíše v podpatcích ve stylovém kostýmku a s kabelkou od módní značky? V takovém případě stačí zjistit název její oblíbené značky a podívat se, jaké šperky mají v nabídce. Pokud kupujete šperk z drahých kovů, zjistěte, kterým dává žena přednost a v případě barevných prvků i to, jaké má ráda barvy. Pokud ženu potkáte častěji v batikované sukni nebo rozevlátých šatech, pravděpodobněji dá přednost raději vlastnímu vkusu před luxusními kousky.

Kde vybrat ty nejoriginálnější kousky?

Pokud chcete pro ženu originální netuctový šperk, doporučuji sáhnout po menších výrobcích, kteří se zaměřují na rukodělnou výrobu a jejich výrobky jsou často šetrné k životnímu prostředí a jeho hodnotám.

Vybírat můžete prakticky ze všech materiálů, které vás jen napadnou. Na ústupu jsou korálkové šperky, jejichž popularita pomalu mizí, ale stále se najdou značky, které dokázaly přijít i v dnešní době s nadčasovým pojetím a jejich výrobky jsou stále v kurzu. Mohu vám nabídnout další a další rady, ale ten konečný výběr je pouze na vás. A pokud je šperk vybírán s láskou pro člověka, kterého znáte, věřím, že se trefíte.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top