Móda & styl

Šperky pro opravdové muže

zdroj: pexels.com

Vyhledávat šperky pro muže může vypadat jako jednoduchý úkol. Zdání ovšem může klamat! I když muži tolik nelpí na vytříbeném módním vkusu a nemají takovou potřebu zvýrazňovat své rysy šperky a doplňky, tak správný dárek z oblasti šperků opravdu potěší. Sortiment pánských šperků zažil v posledních letech nevídaný boom a díky tomu se nemusíme bát o nedostatek inspirace. Co mají muži nejraději a jaké oblíbené šperky lze setkat?

Pánské šperky s originálními prvky

Dost možná vás překvapí fakt, že pánské šperky mohou být i mnohem zajímavější oproti těm dámským. Dámské šperky se už roky vyrábějí v zaběhlých kolejích, které se ženám pochopitelně líbí a dlouhé roky se těší ohromné oblibě. V případě mužů se šperky do módních trendů teprve vrací a to díky tomu otevírá mnohé možnosti pro iniciativu návrhářů a kreativitu řemeslného zpracování. Překvapí nás především originální materiály jako dřevěné a kovové komponenty, které přidávají šperkům na autenticitě a originalitě.

Pánské prsteny jako znak originality

Mezi méně tradiční, ale stále velice oblíbené pánské šperky patří prsteny. Určitě od mnohých osobností a hvězd znáte prsten jako vyobrazení vysokého postavení a silného vkusu. To vše jsou vlastnosti, kterými muži nepohrdnou a dokonce je velice rádi vyhledávají. Pánské šperky mohou být velice odlišné a u prstenů platí to stejné.

Velice oblíbené jsou prsteny tmavé a černé barvy. Zatím co ženy si prsteny pořídí ve stříbrné či zlaté, tak mužské publikum rádo experimentuje s tmavými barvami. Ty bývají osvěžené o blyštivé prvky, jako jsou různé zlaté či stříbrné vrypy. Oblíbené navíc jsou i nápisy, které napomohou personalizaci a lepšímu pocitu z nošení prstenu. Tak co říkáte? Dovolíte si svého milého překvapit?

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top