Průmysl

Hledáte kvalitní vybavení pro manipulační techniku za dobré ceny? Existuje řešení

Manipulační technika má významný vliv ve výrobním procesu. Hraje nezastupitelnou úlohu a pokud ji nemáme právě tam, kde to potřebujeme, ohrožuje to samozřejmě samotnou výrobu. Proto je důležité najít si spolehlivého dodavatele této techniky, který vám je schopen dodat nejen potřebné manipulační stroje a zařízení či jejich příslušenství, ale také náhradní díly. Mezi kvalitní dodavatele se řadí firma ČEMAT, která pokrývá ČR i Slovensko. To se daří zejména díky široké síti zastoupení včetně skladů na našem území, které lze zároveň využít jako odběrná místa.

Mechanická přídavná zařízení mají řadu využití

Pro manipulaci se surovinami a polotovary ve výrobě mají velký význam mechanická přídavná zařízení. Může se jednat třeba o prodloužené vidlice, mechanické a hydraulické lopaty, jeřábová ramena a další. Mohou to být sle třeba rovněž bezpečné montážní plošiny, které jsou určeny pro práci ve výškách se zajištěním veškeré bezpečnosti obsluhy. Tato a další zařízení jsou běžně nabízeny: 

  • V několika základních variantách
  • S možností úpravy na přání

Pokud se zaměříme třeba na již zmiňované montážní plošiny, tak ty jsou někdy nazývány také jako montážní klece. Nasouvají se na nosné vidlice vysokozdvižného vozíku a kdykoliv je lze sejmout a použít VZV k jiným účelům.

Důležité je i zdraví a ergonomie

Vysokozdvižné vozíky jsou bezpochyby typickou a nepostradatelnou manipulační technikou. Musejí nejen spolehlivě fungovat a být vybaveny potřebným příslušenstvím, které potřebujeme k manipulaci s materiálem, ale také by měly být schopny zajistit dostatečné pohodlí a zdravé sezení jejich obsluze. Z tohoto pohledu se může stát dobrou volbou třeba čalouněná sedačka Grammer. V sortimentu tohoto výrobce najdete celou řadu modelů s funkčními ergonomickými prvky, které podporuji správné sezení, aby se eliminovaly dopady na zdraví obsluhy. Kvalitní a odolné provedení je pak pro výrobní nasazení zcela klíčové.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top