Auto-Moto

Hledáte pohodlnou a bezpečnou jízdu? Kia Proceed vás určitě dokáže zaujmout!

www.pixabay.com

Společnost Kia patří mezi elitu v celosvětové automobilové produkci. Dokáže nabídnout opravdu celou řadu modelů, které spadají do střední a vyšší střední třídy klasických silničních vozů. Dlouho se na špičce oblíbenosti vozů Kia držela oblíbená Kia Ceed, ale světlo světa už spatřil její nástupce. Jak už název napovídá, stejný vůz, který má rozhodně mnohá vylepšení k dobru. V rámci dnešního článku se podíváme na zoubek oblíbenému vozu Kia Proceed.

Pohodlí a bezpečnost na prvním místě

Jakmile usednete na kterékoliv sedadlo ve voze Kia Proceed, tak vás okamžitě zaujme pohodlí, které máte. Všichni mají dostatečný prostor nejen pro nohy, ale i kolem sebe. Sedačky jsou v příjemném látkovém provedení, které umožňuje komfortní usazení. To nejdůležitější kolem pohodlí a bezpečnosti ale poznáte především na předních sedadlech. Celá Kia Proceed je totiž poměrně dost široký vůz, a je to vidět i na palubní desce. Jakmile sedíte na předních sedačkách, tak se cítíte bezpečně uvnitř masivního, kvalitně provedeného kokpitu. 

Nejlepší elektronika v cenové kategorii

Jedním z důvodů, proč jsou skladové vozy Kia Proceed tak oblíbené je i fakt, že se jedná o vůz s nadstandardní elektronickou výbavou. A to především v ohledu svojí cenové kategorie, která se pohybuje kolem půl milionu korun.

Na jistotě vám při řízení a pobytu v automobilu rozhodně přidá celá řada řídících pomocných funkcí. Máme k dispozici například efektivní elektronické asistenty brždění, pomocný parkovací systém nebo plně automatizované LED světlomety. To není v této cenové kategorii až takové překvapení, ale tím zdaleka nekončíme. Zajímavostí na vozy ve střední třídě je například sledování únavy řidiče nebo automatický systém držení v pruhu. Jedná se o moderní systémy, které dokázaly zachránit nejeden lidský život.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top