Auto-Moto

Nečekejte na získání dostatku paliva pro firmu v moment, kdy se stále zdražuje!

pexels.com

Po novém roce bohužel přišla do celé České republiky jedna z největších vln inflace, které jsme doposud poznali. Dokonce hrozí i to, že se inflace v procentech přesune do dvouciferných hodnot, což by ji učinilo rekordním meziročním nárůstem.

Zatím co hodnoty příjmů stojí na místě, tak zcela naopak hodnoty výdajů neskutečným tempem stoupají, a lidé i podnikatelé to cítí ve všech faktorech. V jednom z důležitých faktorů je to ale vidět především. A to na trhu s ropnými produkty, kde jsme si mohli všimnout velkého nárůstu ceny paliv u nás. Nečekejte tak s přípravou zásoby paliv!

Nádrže na naftu přímo v sídle společnosti

Rozhodně se to může zdát jako hloupost. Investovat do vlastní nádrže na naftu, která bude v příštím období zásobovat vaše kamiony. Pokud se ale podíváte na strmé stoupání cen paliva, a vše vynásobíte kilometry, které váš vozový park dokáže najet s plnou nádrží z vaší společnosti, tak se najednou bavíme o zcela rozdílných částkách.

Společnosti, které mají vlastní nádrže na naftu, jsou v současnosti v opravdu velké výhodě. Cena paliv všeobecně už dlouho jenom stoupá, a tento stav by se podle všech prognóz bohužel neměl měnit ani v následujícím období. Dokonce i po skončení této těžké doby se počítá maximálně s tím, že zůstane současný úroveň cen.

Dá se očekávat do budoucna zlepšení?

Mnohé společnosti se ale takovým investicím vyhýbají s jasným s cílem – určitě jde jen o nepříjemné překlenovací období. Tomu ale bohužel nenasvědčují prognózy, které očekávají další zdražování paliv. A ačkoliv to běžní uživatelé vozů při svých výdajích nedokáží ocenit, tak provozovatel spedice či přepravní firmy pocítí každé procento nárůstu ceny. Cena, kterou budete mít přímo na sídle vaší firmy, ale rozhodně svoji cenu nezvýší!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top