Auto-Moto

Jak lze financovat koupi nového vozu

Ke koupi nového vozu velice často patří i pomoc s jeho financováním, a to platí především v těch případech, kdy se rozhodujete ke koupi nového vozu, a nikoliv pouze ojetiny. Pro financování vašich vozů existuje velká spousta možností a variant hypoték či půjček, stejně tak je i ohromná spousta firem, které vám tyto finanční služby nabízejí.

Skladové vozy i bazary pomohou s financováním

Při koupi máte automaticky dvě možnosti. Buď si peníze jakýmkoliv způsobem získat sami a prodejce kompletně vyplatit anebo naopak spoléhat na pomoc prodejce, která je často nabízená. Nebavíme se přitom jen o bazarech s ojetinami, ale i například i s portály které prodávají naprosto nové skladové vozy, přičemž pomoc při financování může být jednou z vedlejších aktivit či doplňkových služeb. Zpravidla ale platí to, že pokud nejste ve finančním sektoru proškolení či zkušení, tak je vždy lepší mít po ruce někoho z řad známých či profesionálů, kteří vám s volbou pomohou.

Půjčky, hypotéky a finanční džungle

Je pochopitelně nepříjemné, jakkoliv omezovat výběr nového vozu podle toho, jak moc velkou finanční pomoc od banky můžete očekávat. Zpravidla to bývá naprosto běžný problém, ale lze se mu vyhnout například užitím správné hypotéky. Ty můžeme rozdělit například na finanční či operativní. Operativní leasing je přitom skvělá varianta, jak získat na danou dobu nový automobil, při jeho placení totiž máte mnohem výhodnější a levnější podmínky, ale po daném období víceméně vracíte automobil zpět společnosti, která vám leasing poskytla. Naopak finanční leasing je přesně ten typický, který známe, kdy společnost vámi koupený vůz odkoupí a vy jej pak pochopitelně splácíte včetně úroků. Jakmile se vám podaří kompletně zaplatit smluvní částku, tak vám zůstává automobil v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv dalších závazků.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top