Auto-Moto

Možnosti, jak nakoupit nové vozy opravdu levně

Představte si, že potřebujete nový vůz a přemýšlíte tak pochopitelně o jeho koupi. A u toho se vám vyskytne možnost koupit vůz nejen nový, ale dokonce i mnohem levněji, než by se vám to povedlo u specializovaného prodejce a s mnohem kvalitnější asistencí. Zní to jako pohádka, ale i takhle se dají vozy nakoupit.

Skladové vozy jako skvělá eventualita

Možná o tomto typu nákupu slyšíte poprvé a není se čemu divit, protože portálů věnujícím se prodeji skladových vozů příliš mnoho není. Víceméně se jedná o to, že portál funguje jako jakýsi inzertní server pro smluvní dodavatele automobilů, které je mají okamžitě k dispozici podle dohody. Zásadním rozdílem a ohromnou výhodou ale je, že tento portál prověřuje důvěryhodnost dodavatelů z finanční i technologické stránky a vy tak můžete využít zadarmo možnost tisíců vozů na jednom jediném místě a jako bonus k tomu můžete přidat jistotu, kterou vám například bazarové či nezávislé portály nikdy dát nemohou.

Pružné financování jako další výhoda

Portály, které nabízejí skladové vozy se pochopitelně neživý pouze zprostředkováváním nabídky prodejců a poptávky zákazníků, ale dávají k dispozici také doplňkové služby. Jednou z nich může být například profesionální poradenství a možnost zprostředkování adekvátního financování při koupi vozu na portálu. Pro mnohé lidi, kteří nejsou zkušení v oblasti poskytování hypoték bude například zajímavým překvapením i to, že existuje několik druhů hypoték a v některých případech se vám může při špatném výběru jeden či druhý pěkně prodražit. Běžně poskytované jsou druhy finančních a operačních leasingů a při různých podmínkách se vám mohou, jak vyplatit, tak i způsobit víc komplikací než užitku. Není tak nikdy na škodu mít za zády odbornou pomoc s tou nejlepší možností.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top