Auto-Moto

Nákup nového automobilu levněji

www.pixabay.com

Pátráte po novém automobilu a jste u toho zděšení z cen od oficiálních dealerů? Máte přitom i strach ušetřit několik málo tisíc, za cenu rizika nákupu ojetého vozu? Pak vám mohou pomoci portály, které se specializují na prodej skladových vozů. A to jak s výběrem nejkvalitnějšího vozu za výborné peníze, ale také s ohledem na financování.

Prodej a financování na jednom místě

Spousta prodejců či bazarů jedná se zákazníky velice jednoduše. Automobil dáme k dispozici, ale s bankou či soukromým subjektem musíte v ohledu financování jednat sami. Zcela bez odborné pomoci či konzultace. Přesně to se vám u takových portálů nemůže stát, protože se specializují nejen na samotné prodeje automobilů, ale rovněž na jejich financování. Máte tak možnost několika druhů hypotečního financování včetně odborné pomoci k vybrání toho nejlepšího možného způsobu doplacení ceny vozidla.

Skladové vozy levněji a stejně kvalitě

Teď je na čase i vysvětlit co to skladové vozy vůbec znamenají. Portál, který navštěvujete totiž neprodává jen svoje vlastní vozidla, ale má napříč celou republikou desítky smluvních partnerů, kteří dávají nové vozy k dispozici k okamžitému prodeji. Skladové vozy tak nejsou žádným podvodem, ojetým vozidlem či dokonce některou sekundární výrobou. 

U populárních značek v našich oblastech jako je například Škoda se můžete těšit rovnou na celé tisíce nabídek. Ty nejoblíbenější modely tuzemského výrobce mají nekonečný počet variant koupě založené na kosmetických detailech, technologických aspektech a pochopitelně i také pokrytím odkupu vozu po celé České republice. Portál tak funguje téměř jako inzertní server s nabídkami od různých prodejců, ale s tím rozdílem, že všichni místní prodejci jsou smluvní a splňují podmínky kvality nabízených vozů a prověřené důvěryhodnosti. 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top