Móda & styl

Jak má vypadat elegantní mužský outfit? Zápěstí nikdy nesmí být prázdné!

unsplash.com

I pánové, leč se to u mnohých z nich nezdá, mají svoje vlastní módní pravidla a trendy, podle kterých se orientují. Velice často se přitom nejedná o nic průlomového, nebo dokonce o nic, co by muži normálně nenosili. Jsou ale části vybavení a outfitu, které muž standardně nenosí.

A právě ozdoba zápěstí je jednou z těch věcí, které muži denně opravdu velice často nemají ve svém vybavení. Důvodů může být hodně, včetně toho že například hodinky mohou být i velice drahé a jejich každodenní nošení není zrovna ideální. Ale existují i jiné varianty, které nejsou o nic méně atraktivní.

Hodinky stále vládnou pánským srdcím

Pánové a hodinky jsou už od dob vzniku gentlemanství výbornou dvojicí. Zatím co prapůvodní gentlemani si zakládali na svých kapesních hodinkách, tak dnešní muži chtějí mít svoje zápěstí ozdobené některými hodinkami, které osloví. A to nejen v tom smyslu, že vypadají na ruce opravdu dobře. Pánové jsou zkrátka ješitní, a proto ten pocit, že jejich hodinky hlásají „můžu si je dovolit“, dělá pánskému srdci dobře.

Velice často je navíc konkrétně u hodinek potřeba zmínit, že jsou už na první pohled poznatelné kvalitní kousky. Přeci jenom opravdu kvalitní značky jako Rolex, Omega a další podobné, už dávno mají svůj rukopis.

Pánské náramky neustále stoupají na oblíbenosti

Nalézt můžete ale také další spoustu specifických doplňků, mezi kterými se rozhodně té největší oblíbenosti těší pánské náramky. Jedná se o šperky, které oproti většina jiných druhů šperků výrazně vyhrávají především v ohledu individuality a zpracování. Výběr používaných materiálů je bez nadsázky obrovský, takže si pánové pomohu vybírat z neskromného množství kombinací. Přitom kombinace je jenom jednou součástí, protože po jejich boku je stejně důležité také provedení šperku od tvaru po velikost a mohutnost.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top