Bydlení

Jak maximálně zabezpečit nákup libovolné nemovitosti?

unsplash.com

Nákupy nemovitostí mohou být i v nejlepší víře mnohdy velkým rizikem. Pochopitelně i zde se velice často pohybuje spousta podvodníků, kteří se snaží profitovat nejen na tom, že nemusíte dokonale znát veškeré potřebné předpisy, ale také na malých dírách v zákoně. Samotný nákup nemovitosti tak nemusí být ani zdaleka neškodnou záležitostí a zde vám nabízíme několik zajímavých rad, které vám pomohou, vyhnout se problémům

Nevěřte starým smlouvám, které jste používali

Věřit starým smlouvám může být v oblasti realit často nepříjemným hazardem. A to nejen v případě, kdy se uzavírají kupní smlouvy, ale také smlouvy nájemní, o zastoupení a spousta dalších. Každým rokem a s každou aktualizací příslušných zákonů se totiž mění celá řada záležitostí, které jsou pro platnost smluv důležité.

Před jakýmkoliv sepisování kupní či prodejní smlouvy se tak snažte odrazit od aktuálních vyhlášek a náležitostí, které učiní smlouvu nepochybně platnou v každém možném případě.

Nebojte se oslovit profesionály

I když vám může přijít zbytečné platit někomu provize, můžete toho jednoho dne opravdu litovat. Ne nadarmo se i zkušení obchodníci namísto spoléhání se na sebe sama, často obracejí na realitní kanceláře. Těch je v naší republice opravdu dostatek a realitní kanceláře Praha a další velká města nabízí v ohromném množství. Díky aktualizacím realitního zákona jsou navíc veškeré kanceláře zcela legitimní a spolehlivé. Pokud se ale chystáte na permanentní vyřešení těchto problémů, tak vás určitě zaujme správa nemovitostí Praha, která se stane vaší pravou rukou.

Pozor na nepříjemná písmenka pod čarou

Písmenka a věty pod čarou jsou odedávna ohromným problémem, který se řeší nejen v realitách. Na základě jedné jediné klauzule nebo věty můžete nepochopitelně přijít o ohromné peníze nebo majetek.je tak potřeba, mít se přednostně před těmito formulacemi na pozoru. Jednou z věcí, která vám může pomoci, je právě spolupráce s profesionály. Ti nejen, že znají podvodníky na trhu, ale rovněž odhalí i nekalé kličky ve smlouvách.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top