Móda & styl

Jak vybrat outfit do práce?

zdroj: pixabay.com

Vybrat outfit do práce se na první pohled jeví jako jednoduchý úkol, nicméně stále více mužů si uvědomuje, že vypadat dobře a působit na své okolí upraveným dojmem vůbec není na škodu. Možná i vy často přemýšlíte nad tím, co si vezmete na sebe, když jdete do práce. Chybí vám inspirace? Pár tipů bychom pro vás měli!

Vybírejte podle druhu zaměstnání

Určitě vám nemusíme říkat, že se jinak budou oblékat muži, kteří pracují například jako realitní makléři nebo bankovní poradci a jinak muži, kteří pracují ve fabrice nebo v továrně. To jsou totiž zaměstnání, u kterých se hodí zmínit jedno známé přirovnání: jako nebe a dudy. Proto při výběru outfitu do práce berte ohled právě na druh vašeho zaměstnání. A tomu se přizpůsobte.

Převlékáte se v práci?

Pokud docházíte do zaměstnání, ve kterém se převlékáte do pracovního oblečení, pak je v podstatě tak nějak jedno, co si vezmete na sebe na cestu do práce. Pokud máte z vedení dáno, že musíte nosit pracovní oděvy, pak záleží jen na vás, jestli do práce přijdete v riflích nebo teplákách, jestli na sobě budete mít tričko s potiskem nebo obyčejnou mikinu, když se na šatně stejně hned převlečete do monterek.

Outfit na celý den

Jiné je to v případě, kdy vykonáváte takovou pracovní pozici, kdy celý den, nebo lépe řečeno celou pracovní dobu, strávíte v tom, v čem ráno odejdete z domu. To se týká například již zmíněných poradců bance, finančních poradců a podobně. Tehdy se vyplatí, a je to vlastně i požadováno, nosit formálnější oblečení, jako kalhoty, košili a sako. Tento outfit můžete doplnit ještě o doplňky, kdy se nabízí třeba pánské náramky, jež vašemu looku dodají šmrnc.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top