Móda & styl

V čem do práce, když je venku vedro k padnutí?!

zdroj: pixabay.com


Letošní léto je opravdu horké, co si budeme povídat. Několik posledních týdnů nás počasí zkoušelo, teploty stoupaly nad třicet stupňů ve stínu a už v dopoledních hodinách bylo nepříjemné dusno a teplo. Jenže i v takovém počasí se zkrátka musí do práce, ať se vám sebevíce nechce. Možná byste se daleko raději viděli někde u bazénu s vychlazeným drinkem v ruce, ale místo toho musíte jako každé všední ráno do zaměstnání. V čem vyrazit, když je venku tak šílené vedro?!

Vybírejte něco vzdušného a pohodlného

Zatímco ráno možná do práce vyrážíte za doprovodu nějakých, řekněme třeba 25 °C, když se budete odpoledne z práce vracet, budou teploty klidně vysoko přes 30 °C. A věřte, že tehdy je znát opravdu každý stupeň navíc, zvláště pak v případě, kdy se nevhodně oblečete. V takovém počasí, jako nám panuje poslední dny a týdny je proto rozumné vybírat si takové outfity, které jsou vzdušné a pohodlné. Jedině v těch to pekelné teplo přežijete bez újmy na zdraví.

Pokud můžete, zkracujte svršky

Pakliže vám do dress code vašeho zaměstnání umožňuje, snažte se v těchto dnech zkracovat svršky. Místo kalhot noste kraťasy a šortky, místo trička s rukávem si oblékněte tílko. Některá zaměstnání, jako například poradci v bankách, si nemohou dovolit uvolněnější outfit, na druhou stránku třeba zrovna v těch bankách funguje klimatizace, takže i tam se to dá s košilí a formálními kalhoty přežít.

Vybírejte kvalitní materiály

V horkém počasí je v každém případě rozumní sázet na kvalitní materiály. Zapomeňte na syntetiku, ve které kůže nemůže dýchat, a vy se budete nepříjemně potit. Ideální volbou je třeba bavlna, která dobře odvádí pot. Ať už si na sebe vezmete cokoli, myslete i na detaily, protože na těch záleží vždycky, i když je venku vedro k padnutí. Nebojte se doplňků a noste třeba pánské náramky, výrazné pásky nebo pěkné manžetové knoflíčky.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top