Móda & styl

V čem vyrazit na festival?

zdroj: pixabay.com


Prázdniny jsou sice přesně v polovině, což ale ani zdaleka neznamená, že je konec všem letním festivalům a hudebním akcím, na které se možná i vy letošní léto chystáte. Pokud již máte jasno, kam povedou vaše kroky a jaký hudební zážitek si v žádném případě nenecháte ujít, pak zbývá vyřešit už jen jediné: co si vezmete na sebe?!

I muži řeší svůj outfit

Ačkoli se velmi často říká, že muži naprosto neřeší, v čem chodí, jak se oblékají a jak působí na své okolí, není to tak úplně pravda. Rozhodně nelze všechny muže házet do jednoho pytle, každopádně v dnešní době většina z nich řeší, co tvoří jejich outfit. Pokud k takovým mužům patříte i vy, pak si možná pohráváte s myšlenkou, v čem na takový letní festival vyrazit. Naštěstí pro vás máme několik tipů, které můžete brát jako inspiraci.

Důležité je, abyste se cítili pohodlně

Když jdete na festival, chcete si to užít. Chcete se bavit, poslouchat dobrou hudbu, sdílet tento zážitek s přáteli. Co ale rozhodně nechcete, je řešit, že vás tlačí pásek u džínů, že jsou vám kalhoty těsné nebo že se zkrátka ve vybraném oblečení necítíte pohodlně. Proto vybírejte takový outfit, který bude synonymem komfortu. Zapomeňte na těsné džíny a rolák, ten si nechte na cestu do práce. Místo toho se poohlédněte po kraťasech nebo třeba i teplácích, které se teď docela běžně nosí. K tomu volné tričko a mikinu, co víc chcete řešit?

Myslíte, že na maličkostech nezáleží?

Pokud si myslíte, že na festivalu nezáleží na takových věcech, jako jsou třeba doplňky, pak se pletete. Pokud jdete na festival mimo jiné i z toho důvodu, abyste se zde třeba seznámili, pak věřte, že ženy si všímají i drobností. Dolaďte svůj outfit třeba s Nia šperky, které nepřekáží, jsou decentní, ale na všímavé ženy udělají dojem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top