Móda & styl

Jak vybrat slušivý náramek pro dámu?

dámské náramky
pixabay.com

Vánoce tu budou co nevidět. Není se tak čemu divit, že si stále více lidí začíná lámat hlavu nad vánočními dárky, kterými pod ozdobeným stromečkem na Štědrý den potěší své nejbližší. Ne nadarmo se říká, že při výběru dárků obecně, tedy nikoli jen těch vánočních, to mají o něco horší muži. Trefit se totiž ženě do vkusu není vždy tak úplně jednoduché. A rozhodně se nelze spoléhat na to, že ženu oslníte čímkoli, co se jen trochu leskne.

Je libo šperk?

Zkuste tohle říci jakékoli ženě a nikdy vás neodmítne. Ženy zkrátka šperky milují, ať už se jedná o náušnice, řetízky nebo třeba dámské náramky. Každá z nich se chce líbit, přejí si vypadat skvostně, chtějí být žádané a v očích mužů jedním slovem dokonalé. Jestliže vybíráte dárek pro ženu, můžete všechna její přání splnit jediným náramkem, který bude hrdě nosit na svém zápěstí.

Jak poznat, který je ten pravý?

A jsme možná u toho úplně nejsložitějšího: konkrétní výběr. Opět si dovolíme vrátit o několik řádků výše, kde jsme se zmiňovali, že ženu neopijete rohlíkem. Zkrátka vám neskočí na všechno, co se leskne. Dárek k Vánocům, které mnozí z nás považují za nejkrásnější období v roce opředené mnoha kouzly a tajemstvími, si zaslouží mnohem více času. Náramky Nialaya kombinují krásný design s přírodními materiály, přičemž každý z nich má jiné vlastnosti a jiné přednosti.

Šperky, které si oblíbily i hvězdy

Nemáme teď na mysli hvězdy, které s příchodem tmy vždycky začnou jasně zářit na nebi. My mluvíme o filmových hvězdách, o celebritách z populárního a všemi známého Hollywoodu, které si luxusní a kvalitní náramky Nialaya zamilovaly a hrdě je nosí. Inu uznejte sami, která žena by dokázala odolat šperku, který nosí zahraniční i naše české celebrity?!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top