Bydlení

Jak zajistit, abyste neubytovali ve svých nemovitostech podvodníky?

pexels.com

Ačkoliv to komukoliv, kdo má smysl pro čestné chování přijde naprosto neuvěřitelné, tak jsou v Česku desetitisíce lidí, kteří jsou stabilními podvodníky v rámci ubytování. Když přicházejí do nového ubytování, tak nemají problém nedodržet platební závazky, ale mnohdy i přijdou s cílem poškodit nemovitost nebo majetek uvnitř.

Naštěstí ale existují registry a údaje, do nichž se všechny tyto nepříjemnosti zavádějí. Osoby, které tak opakovaně podobné věci dělají, jsou jednoduše dohledatelné, a vy se můžete jednoduše vyhnout tomu, abyste je u vás ubytovali. A přesně to bude cílem dnešního článku.

Správa nemovitostí se postará i o obsazení

Správa nemovitostí sama o sobě je velice komplexní službou, která pomůže s řízením nemovitosti ve všech ohledech. Možná by nikoho nenapadlo, že se zároveň stará také o obsazení nemovitosti. Především správa činžovních domů tuto součást považuje jako naprostý základ. Realitní kancelář nejen, že ručí za možnost obsadit vaši nemovitost, ale mimo toho dokonce i za lidi, které ubytuje. A to díky celé řadě možností, jak může zjistit bonitu jednotlivých klientů.

Používejte neustále různé rejstříky

Rejstřík exekucí a další podobné údaje, jsou široce dostupné veřejnosti. Vy tak můžete při podepisování smlouvy nejdříve prohlédnout minulost svého klienta, a jednoduše zjistit, jestli již nečelí podobným problémům. Pokud ano, tak je velká šance, že bude problémům čelit i nadále, nebo že jde dokonce o podvodníka.

Vysoké kauce odrazí podvodníky

Vysoké kauce sice mohou odradit i některé vážné zákazníky, ale na druhou stranu, neodrazí všechny, dokud jsou dobře stanovené. Jistotu ale můžete mít v tom, že zcela odradí podvodníky. Podvodník, který nehodlá platit, a navíc chce krást a ničit majetek, rozhodně nebude platit například obnos tří nájmů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top