Bydlení

Zahradní krby představují takovou letní kuchyni

Většina lidí se řadí do skupiny milovníků hřejivého léta, o tom jistě není žádných pochyb. A jak jinak trávit teplý letní večer, než že si s rodinou nebo s přáteli připravíte něco dobrého na ohni? K tomu ovšem nemusíte využívat pouze klasické ohniště nebo gril. Buďte v tomto směru nápadití a zaměřte se na zahradní krby. Ty jsou daleko univerzálnější a zároveň cenově dostupné.

V čem spočívá kouzlo zahradního krbu?

Zahradní krb je označení, které hodně prozrazuje. Zahradní krby jsou prodávány jako skládačky, které vytvoří u vaší terasy nebo pergoly hotový krb s ohništěm. To ale nebude sloužit pouze pro opékání buřtů nebo k ohřevu a pohledu do plápolajícího ohně. Takový zahradní krb je vybaven i praktickým roštem, takže večeři můžete připravit třeba na něm.

V závislosti na tom, jaké zvolíte zahradní krby můžete získat i praktickou udírnu. A takový prvek v zahradě už lze s naprostou jistotou označit za univerzální a všestranný. Složený zahradní krb je dostatečně těžký, takže je i bytelný. Dokáže odolávat větru a ostatním povětrnostním podmínkám. Rozhodně si ho nemusíte za velké peníze nechat stavět cihlu po cihle, ale využijete praktických skládaček.

Zahradní krb jako základ letní kuchyně

Když se zaměříte na zahradní krby, můžete si vybrat takový model, který bude možné nadále rozšiřovat. Jeho součástí mohou být další odkládací plochy. Tím pádem se vám zvětší prostor pro vaření. Opomíjet byste neměli ani na vhodné příslušenství. Toho lze dokoupit více než dost. Zahradní krby jsou navíc dostupné v různých variantách provedení, velikostech, ale také barevných kombinacích. Zkrátka tak, abyste je dokázali plnohodnotně sladit se svojí terasou, pergolou nebo místem, kde budou stát. Připravte se na léto s dostatečným předstihem a pořiďte si zahradní krb.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top