Cestování

Jaká místa v České republice rozhodně stojí za vidění?

Hluboká nad Vltavou
pixabay.com

Česká republika je velmi častým turistickým cílem, protože ukrývá mnoho krás a zajímavých míst, která rozhodně stojí za vidění. Spousta Čechů sice v hlavní turistické sezoně nevěřícně kroutí hlavou nad tím, kolik zahraničních turistů sem váží cestu, ti všímavější jim ale naprosto rozumí – Česká republika nám toho totiž může opravdu hodně nabídnout.

Jaká místa byste si neměli nechat ujít?

Pokud bychom měli vyjmenovávat všechna nádherná místa do jednoho, pak bychom tu byli asi hodně dlouho. Přesto pro vás máme alespoň stručný přehled míst, která byste si neměli nechat ujít. A to i v případě, že patříte mezi rodilé Čechy, ale ještě jste neměli tu možnost tahle zákoutí naší země navštívit!

Lázeňská města

Pokud jsou u nás nějaká města, která všemi deseti doporučujeme k návštěvě, pak jsou to ta lázeňská s dlouhou historií a celou řadou léčivých pramenů, za kterými se sjíždí lidé kolikrát z celého světa. Namátkově zmíníme například Karlovy Vary nebo Mariánské Lázně, opomenout nesmíme ani známé Františkovi lázně. Všude tam je krásně, tak neváhejte a jeďte na výlet.

Hrady a zámky

I hradů a zámků je na našem území opravdu požehnaně, pokud by je někdo z vás chtěl navštívit úplně všechny, měl by na dlouhou dobu co dělat. Co třeba taková Hluboká nad Vltavou, která se každoročně stává cílem neskutečného množství turistů? Abyste si tohle místo vychutnali plnými doušky, využijte služby airport transfer a nechte se tam dovézt soukromým řidičem.

Rozhledny a věže

Pokud máte rádi výhled z pořádné výšky, vyjeďte si na některou z mnoha vyhlídkových věží něco rozhleden. I těch byste u nás spočítali velké množství, navštívit je všechny by tedy byla pořádná výzva. Kdo se nebojí výšek, ten by si neměl tato místa nechat ujít, rozhodně litovat nebude.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top