Zdraví & sport

Jaké sporty můžete dělat právě teď, když je venku pořádná zima

Zdroj: pixabay.com

Sportování neodmyslitelně patří do života mnoha lidí, mezi které možná patříte i vy. Jste aktivní člověk, který si neumí představit, že by svůj volný čas trávil doma na gauči před televizí s pytlíkem brambůrků na klíně. Místo toho raději veškerou volnou chvíli využíváte k tomu, abyste byli v pohybu, k čemuž vám slouží nejrůznější fyzické aktivity. Co ale dělat zrovna teď, když je venku zima a na některé aktivity už zkrátka není ta správná roční doba?

Míčové sport v hale

Když je venku zima a vy víte, že sportování v minusových teplotách zkrátka není nic pro vás, spolehněte se na míčové sporty, které se dají provádět v hale. Během zimních měsíců se veškeré tréninky přesouvají do krytých hal a tělocvičen, kde lidé provozují například volejbal, basketbal nebo jiné hry a sporty, při kterých je základem míč.

Plavání

I když je venku zima a venkovní koupaliště jsou zavřená, kryté bazény fungují celoročně, takže by byla škoda jich nevyužít. Výhodou je, že na plavání nepotřebujete žádné speciální pomůcky a do bazénu si můžete zajít kdykoli, kdy zrovna budete mít volnou chvíli.

Běhání

Běhat můžete i v zimě, samozřejmě za předpokladu, že venku není třeba – 20 °C, kdy ani lékaři nedoporučují se této aktivitě věnovat. Pakliže chcete běhat v zimě, pořiďte si patřičně vybavení na sport, kdy je důležité zajistit pro sebe kvalitní a funkční oblečení.

A co takhle zimní sporty?

Pokud vás nic z výše uvedeného nezaujalo, mám pro vás ještě jeden tip a tím jsou zimní sporty. Hokej nebo třeba bruslení, stejně tak i lyžování nebo jízda na snowboardu budou již velmi brzy aktuálním tématem, takže kdo ví – možná si právě mezi těmito aktivitami najdete svoji favoritku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top