Zdraví & sport

Jak na budování svalů? Chce to hlavně čas!

Zdroj: pixabay.com

Každý muž si určitě přeje pořádné svaly, se kterými by udělal dojem na kteroukoli ženu. Vidina vysportované a vymakané představy je pro muže bezesporu velmi lákavá, proto se není čemu divit, že stále více z nich tráví spoustu času ve fitku nebo v posilovně. Pokud i vy chcete nabrat svaly, ale stále ještě stojíte na samém začátku, pak vás určitě bude zajímat, co pro to musíte udělat, aby bylo vaše tělo co nejdříve samý zdravý sval.

Zamyslete se nad kvalitní stravou

To první, na co byste se měli zaměřit, je vaše strava. Kdo chce budovat svaly, ten musí vědět, co přijímá a jak bohatá a pestrá jeho strava je. Pakliže se stravujete ve fast foodech, nevaříte si plnohodnotná jídla, nejíte zeleninu ani mléčné výrobky, pak jen stěží můžete očekávat, že na vašem těle svaly vyrostou samy od sebe. Takhle to prostě nefunguje a kdo chce mít svaly, ten musí svému tělu prostřednictvím jídelníčku dopřát vše, co pro jejich tvorbu nutně potřebuje.

Dejte tomu dostatek času

Při budování svalů není kam spěchat a to zvláště v případě, kdy jste se až do dnešního dne o nějaké formování postavy vůbec nezajímali. Jestliže opravdu teprve začínáte, pak pamatujte, že není kam spěchat. Jděte na to pomalu a nechte tělo, aby si zvyklo na nový režim. Začněte chodit do posilovny nebo fitness centra pravidelně, ale nikoli tak, že v něm budete trávit každé odpoledne. Pořiďte si pro tyto účely kvalitní vybavení na sport, ať už to bude oblečení nebo třeba pomůcky pro cvičení s vlastní váhou.

Nechte si poradit

Chcete-li dosáhnout těch nejlepších výsledků, nic nezkazíte tím, že si necháte poradit od někoho, kdo tomu rozumí. Může to být zkušenější kamarád nebo třeba trenér ve fitku, za zeptání nikdy nic nedáte a můžete jedině získat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top