Auto-Moto

Jaké výhody nabízí nabíjecí stanice pro firmy?

S rostoucím důrazem na ochranu životního prostředí a snižování emisí CO2 se firmy stále více zaměřují na různé inovace. Jednou z významných oblastí, na kterou se například soustředí, je elektrifikace vlastních vozových parků. Investice do nabíjecích stanic pro elektromobily se tak stává běžnou součástí mnoha firem. V tomto článku si tak podrobněji představíme, jaké výhody přináší nabíjecí stanice pro firmy.

Posílení firemního image

Investováním do nabíjecích stanic pro elektromobily často firmy vysílají jasný signál ohledně vnímání důležitosti ochrany životního prostředí. Pořízení nabíjecí stanice pro elektromobily tak může pozitivně ovlivnit vnímání firmy nejen mezi zaměstnanci, ale i mezi zákazníky a obchodními partnery. Nabíjecí stanice pro elektromobily jsou totiž jednou z možností, jak lze zvýšit ekologickou odpovědnost a udržitelnost firmy.

Podpora zaměstnanců

Vlastnictví elektromobilů je u lidí stále častější a lze předpokládat, že v budoucnu bude mít elektromobil stále více lidí. Poskytnutí nabíjecích stanic na pracovišti tak představuje efektivní způsob, jak podporovat své zaměstnance v jejich snaze o udržitelnou dopravu. Vaši zaměstnanci jistě ocení možnost nabíjení svých elektromobilů přímo v práci. Navíc tímto způsobem lze snadno zvýšit atraktivitu pracovního místa, což může být významným faktorem při náboru nových pracovníků.

Minimalizace provozních nákladů a daňové výhody

Poslední, avšak neméně důležitou výhodou investice do nabíjecích stanic pro elektromobily je minimalizace provozních nákladů firem. Elektromobily jsou totiž často levnější na provoz než vozidla se spalovacími motory. Pořízení nabíjecí stanice pro firmy tak představuje minimalizaci nákladů na palivo a údržbu vozového parku.

Daňové výhody jsou rovněž důležitým faktorem pro firmy investující do elektromobilů a nabíjecích stanic. Stát totiž nabízí firmám v této oblasti daňové úlevy tak, aby podpořil tuto cestu investic. Výhody nabíjecích stanic pro firmy jsou tedy mnohostranné a nabízejí různorodé přínosy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top