Auto-Moto

Kde sehnat náhradní díly pro vozy Tatra?

Nákladní a speciální vozy Tatra patří mezi nejrozšířenější u nás a jejich motory jsou legendární. Nejenže jsou spolehlivé, ale také výkonné, to ví asi každý, kdo disponuje vozovým parkem značky Tatra.

Proč jsou motory Tatra tak slavné?

Motory Tatra jsou vzduchem chlazené vznětové motory. Pyšní se například přímým vstřikem paliva, válci v úhlu rozevření 90 ° či zdvihovým objemem 12,7 l. Motory se navíc dají snadno udržovat i servisovat. Jsou maximálně spolehlivé a nemají nijak výraznou spotřebu paliva. Navíc výroba samotných motorů nezatěžuje životní prostředí tolik jako motory bez chlazení vzduchem.

Opravy a údržba

Jestliže i vy máte ve firmě vozy Tatra nebo snad Liaz, určitě se hodí mít po ruce profesionály, kteří o ně umí pečovat a dokážou poradit. Odborníci na servisování nákladních vozidel těchto značek poskytují prvotřídní služby i originální díly. Jednou z takových společností je ATH spol. s r.o., která na českém trhu působí už od roku 1993. Můžete se na ni obrátit v případě, že sháníte:

  • náhradní díly na starší typy vozidel Tatra
  • náhradní díly Liaz
  • repasované díly
  • agregáty po generální opravě
  • převodovky, nápravy, řízení, kabiny
  • repasované hlavy Tatra a Liaz

Veškeré náhradní díly Tatra i Liaz jsou poskytovány za velkoobchodní ceny.

Firma taktéž poskytuje služby spojené s broušením a vyvažováním klikových hřídelí nebo broušením setrvačníku a přítlačných talířů. ATH svým zákazníkům nabízí též běžné, střední i generální opravy motorů Tatra a Liaz.

Kdykoliv si nevíte s něčím rady, například které náhradní díly jsou vhodné přímo pro konkrétní model vozu, můžete se poradit s odborníky na telefonu. Jedině tak budete mít jistotu, že všechno bude fungovat, jak má.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top