Auto-Moto

Jeep Compass je úspěšným přerodem amerického SUV do evropských hodnot

zdroj: www.pexels.com

Automobily s označením Jeep s sebou většinou nesou poměrně vysokou cenovou náročnost a spoustu vybavení. To je částečně pravda i u modelu Jeep Compass, který se ale stále řadí mezi běžně dostupná vozidla z kategorie vozů Jeep. Podařil se opravdu přerod typického amerického vozu do evropské verze toho, co očekáváme od terénního všeumělce? Na to se podíváme právě dnes.

Vyšší cena, která se rozhodně vyplatí investovat

Možná vás překvapí cenová hladina, protože u vozů typu Jeep není výjimka překročit s cenou milion korun, a to se bavíme o počátečních modelech. Skladové vozy Jeep najdeme v nabídce už od půl milionu korun a jakákoliv zvýšená cena pak pochopitelně znamená i mnohem lepší vybavení vozu jako takového. 

Dá se jednoduše říci, že se bavíme o spoustě muziky za málo peněz. Protože ačkoliv se jedná o dražší vůz, tak vám Jeep Compass s jistotou veškeré finance vrátí v podobě vysokého a kvalitního vybavení. Uvnitř prostoru se opravdu cítíte velice dobře. Bezpečně a ve velkém pohodlí. Zevnějšek vozu je vybavený do poslední maličkosti vším, co je potřeba a jeho výkon a dovednosti jsou kapitolou samotnou o sobě, která teprve přijde. Možná by bylo jen vstřícným doporučením volit černou variantu interiéru, šedá zde působí jako by už byla dříve použitá, ale i to může být záměr výrobce.

Spolehlivost a odolnost na silnici i v terénu

Compass je prostě Jeep se vším všudy. Základními parametry tohoto druhu vozidel je především velká náročnost na jeho technologické vybavení a jízdní dovednosti. V půl milionovém autě získáváte společníka, který s vámi vystoupá například až 45° převýšení nebo je schopný brodit stojatou vodu až do výšky půl metru. Obojí přitom hraje překoná při minimální rychlosti 5 km/h a do 90 km/h máte jistotu toho, že se bude motor držet na nízkých otáčkách. Zkrátka Jeep, se kterým se nemusíte bát ani do drsné přírody.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top