Cestování

Kam vyrazit na prvního máje? Navštivte hotel v Karlových Varech!

partneři
pixabay.com

„Byl pozdní večer, první máj. Večerní máj byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.“ Všichni jistě poznali úryvek z lyrickoepické skladby známého představitele české poezie. Nezadržitelným tempem se nám blíží první máj, tedy 1. květen, který je u nás ve znamení lásky. Některé páry dodržují tradici a hledají rozkvetlou třešeň, pod kterou partner svou partnerku políbí, aby neuschla. Jiné páry pátrají po jakékoliv volné chvilce, aby si spolu mohli užít příjemný čas, který je tak vzácný. Nevíte, kam se svou láskou vyrazit? Máme pro Vás tip!

Prodloužený víkend

Letos nám ten první máj vychází krásně na úterý. Připomeňme si, že v tento den slavíme též státní svátek – Svátek práce. Proto pokud jste řešili, že byste rádi se svou milou někam vyrazili. Máte jedinečnou příležitost. Stačí si zařídit volno na pondělí 30. dubna a vzniknou Vám čtyři volné dny a s tím už se dá něco vytvářet.

Kouzlo lázeňského města

Chcete své partnerce udělat radost, ale nevíte kam vyrazit? Vsaďte na jistotu, kterou představují Karlovy Vary. Toto proslulé lázeňské město si Vás získá jedinečnou atmosférou. Projděte si jedinečné kolonády, pochutnejte si na lázeňských oplatkách a načerpejte pozitivní energii. Na své si zde přijdou i milovníci historie. Na svých procházkách potkáte nejeden pomník, památník, sochu nebo historickou stavbu.

Krásné ubytování s wellnessem

Nepodceňujte ani kvalitu ubytování. Vsaďte svou kartu na moderně vybavený hotel v Karlových Varech, který Vám nabídne velké množství profesionálních služeb, od luxusní kuchyně, příjemných barů až po relaxační wellness centrum. V tom pravém hotelu v Karlových Varech zažijete odpočinek jako nikdy. A Váš pobyt v tomto malebném městě se promění v jedinečný zážitek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top