Cestování

Wellness v Karlových Varech: Příjemný zážitek pro každého z nás

wellness v Karlových Varech
pixabay.com

Nevíte, co s volným časem o víkendu? Rádi byste někam se svou partnerkou nebo přáteli vyrazili? A nevíte kam? Náš tip zní: Karlovy Vary. Lázeňské kolonády, léčivé prameny, kavárny, bary, mnoho kulturních akcí, lázeňské oplatky, historické památky, sochy. To vše, ale i mnoho dalšího na Vás čeká v tomto oblíbeném lázeňském městu, které je vyhledáváno českou i zahraniční klientelou. Užijte si příjemné procházky a samozřejmě i wellness v Karlových Varech.

Léčivé prameny

Pokud přijedete do Karlových Varů, nesmíte opomenout ochutnání léčivých pramenů. I přesto, že jim ne každý přijde na chuť, jejich blahodárné účinky jim odepřít nemůžeme. V tomto městě na Vás čeká celkem šestnáct léčivých pramenů, mezi které patří Pramen Dorotka, Pramen knížete Václava, Pramen Svoboda, Pramen Libuše nebo například Pramen Rusalka. Pořiďte si jako památku porcelánové pítko a vydejte se navštívit co nejvíce pramenů.

Karlovarské kolonády

Mezi nejoblíbenější aktivity turistů, kteří navštíví toto krásné lázeňské město, patří bezesporu návštěva místních kolonád. Jedná se o řadu sloupů, které se nachází v kryté chodbě. Jejich součástí bývají právě léčivé prameny nebo fontány, které lákají návštěvníky tohoto města. V Karlových Varech na Vás čeká hned několik kolonád, mezi které patří například Mlýnská kolonáda, Sadová kolonáda, Tržní kolonáda, Zámecká kolonáda nebo Vřídelní kolonáda.

Ubytování s wellnessem

Až budete zvažovat, pro jaký hotel se máte rozhodnout, nezapomínejte na prostudování nabízených služeb. Užijte si víkend se vším všude a takový wellness v Karlových Varech k tomu zkrátka patří. Místní hotely nabízí jedinečné služby wellness center od whirpoolu, perličkových lázní, masáží, hřejivých zábalů, až po solnou jeskyni. Je z čeho vybírat a i díky kvalitnímu wellnessu nabudete tu pravou lázeňskou atmosféru.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top