Zdraví & sport

Kam za nejlepším fotbalem? Poradíme vám

fotbal
pixabay.com

Také jste sportovním fanouškem a preferujete fotbal? Pokud ano, nemusíte ho sledovat nutně jenom v TV, stejně jako nemusíte jezdit jenom na zápasy tuzemské ligy. Dnes už není problémem vidět na vlastní oči ten nejlepší fotbal, jaký je v rámci Evropy hraný. Podívejte se s námi na tipy, které vás zcela určitě nezklamou. Možností je více než dost.

Zajeďte si do Anglie

Láká vás návštěva této země? Pokud ano, je ideální ji spojit i s fotbalem, jelikož ten se zde hraje skutečně špičkový. Pokud máme zmínit jeden tým, který rozhodně splní vaše očekávání, je to ten, který má přezdívku The Gunners. Už víte, o čem je řeč? Ano, chceme vám doporučit levné lístky na Arsenal, které jsou možností, jak vidět na vlastní oči klub, který byl založený už v roce 1886 a stále patří mezi světovou špičku. Co vás rozhodně zaujme dále, to je Emirates Stadium, na který se vejde více než 60 000 fotbalových fanoušků.

Co takhle Německo?

Hledáte něco bližšího? Pokud ano, je naším dobrým tipem návštěva Německa. I to je zemí, které rozhodně dokáže nabídnout několik kvalitních fotbalových klubů, které můžete vidět jak vy sami, tak můžete na daný zápas i někoho poslat. A co je naším tipem? Darujte zájezd na Bayern Mnichov. Tedy na tým, který byl založen již v roce 1900 a který také patří mezi evropskou špičku. Své zápasy hraje na stadionu s názvem Allianz Arena, který pojme přes 71 000 fanoušků. A jaké zápasy můžeme doporučit? Zkuste soupeře, jako v minulosti byli:

  • Real Madrid
  • Borussia Dortmund
  • Arsenal

Co takhle Španělsko, nebo Itálie?

Obě země jsou známé hlavně pro příjemné podnebí a dokonalé podmínky pro dovolenou. To ale není jediným důvodem, proč sem vyrazit. Opomíjet rozhodně nesmíme ani místní fotbalové kluby, které také patří k tomu nejlepšímu a které také patří mezi hlavní tipy pro každého muže, který chce vidět jedny z nejlepších fotbalových utkání.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top