Cestování

Kde se odehrává show Survivor

Když se řekne „Survivor“, většina z nás si okamžitě vybaví dramatické výzvy, strategické hry a emocionální okamžiky, kdy soutěžící bojují o přežití a slávu. Ale co kdybychom se na chvíli zaměřili na něco jiného, co dělá show tak výjimečnou – na místo, kde se všechno odehrává? Pojďme se podívat na jednu z fascinujících lokalit, kde se Survivor odehrává: nádhernou Dominikánskou republiku.

Země plná kontrastů

Dominikánská republika je země plná kontrastů a nádherné přírody, která se rozkládá na východní části ostrova Hispaniola. Bujné džungle, křišťálově čisté vody a nekonečné pláže s bílým pískem tvoří dokonalou kulisu pro dobrodružství a show Survivor. Survivor je o přežití v drsných podmínkách, a tak není divu, že produkční tým vybíral izolované části ostrova, aby soutěžícím dal pocit opravdového osamění. Jeden z památných táborů se nacházel na malém, odlehlém ostrůvku, kde nebylo nic jiného než divoká příroda a neznámé nebezpečí.

Dominikánská republika je domovem některých z nejúžasnějších ekosystémů na světě. Džungle jsou plné exotických zvířat, od barevných ptáků až po plaché ještěrky.

Dominikánská republika není jen přírodní ráj, ale také země bohatá na kulturu a historii. Ostrov Hispaniola byl jedním z prvních míst, kde přistál Kryštof Kolumbus v roce 1492, a dodnes je zde patrný vliv španělské koloniální architektury a tradic.

Soutěžící měli možnost se seznámit s místní kulturou a tradicemi, když občas dostali jako odměnu výlet do místní vesnice, kde ochutnali tradiční dominikánská jídla a poznali místní obyvatele.

Pro mnoho soutěžících byla Dominikánská republika místem, kde zažili nezapomenutelné okamžiky a vytvořili si vzpomínky na celý život.

Dominikánská republika není jen exotickým pozadím pro show Survivor, ale také místo plné krásy. Pokud máte někdy možnost navštívit tento úchvatný kout světa, neváhejte. Možná si nebudete muset stavět přístřešek z bambusu nebo hledat potravu v divočině, ale určitě zažijete kousek toho dobrodružství, které dělá Survivor tak jedinečným.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top