Cestování

Odpočinek v Krušných horách

Kde strávíte svou příští dovolenou? Už máte něco naplánované nebo hledáte nějaké originální místo, kde na vás bude čekat spousty nevšedních zážitků? Máme pro vás nejeden tip.

Co vidět a neminout?

Co takhle si naplánovat dovolenou v Krušných horách? Ty nabízejí nespočet možností, co o dovolené podnikat. Mezi nejnavštěvovanější místa v Krušných horách bezpochyby patří nejvyšší hora Krušných hor Klínovec, Hadí hora, Mostecké jezero, město Jáchymov, Božídarské rašeliniště či naučná stezka Horní Blatná – Vlčí jámy. U Božího Daru ke všemu najdete i Ježíškovu cestu, na níž se určitě vypravte se svými nejmenšími. Pro menší děti je připravena cesta dlouhá 5,6 km, ty větší se mohou vydat po stezce dlouhé necelých 13 km. Můžete podnikat pěší i cyklovýlety, případně výlety na běžkách. Pokud rádi lyžujete, určitě se vám bude líbit skiareál Klínovec, ski centrum Bublava nebo skiareál Fichtelberg.

Nádherný srub

A kde se ubytovat? Pronajmout si můžete například krásný srub v Odeři. Nachází se kousek od skiareálu Plešivec a lázeňského města Karlovy Vary. V Odeři navíc najdete hned několik srubů, které jsou plně vybavené a navržené tak, aby byly maximálně pohodlné. Najdete v nich například:

  • kuchyň
  • sprchový kout
  • pračku
  • WC
  • krbová kamna
  • lůžka
  • TV
  • parkování u srubu

Rezervaci si rovnou uděláte přes webové stránky

Toto ubytování v Krušných horách navíc nabízí možnost navštívit i nádherné Černé jezero, hrad Loket nebo vyhlídku Altánek. Na oficiálních stránkách srubů v Odeři naleznete i přehledný ceník, tedy cenu za 1 noc. Ceny se však liší při pobytu během Vánoc, Velikonoc nebo na Silvestra. Rovnou také můžete vyplnit rezervační formulář. Pokud se potřebujete na něco přeptat, pro tyto případy najdete na stránkách e-mailovou adresu a telefonní číslo.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top