Tech

Když datacentra, tak pouze ta nejlepší

pixabay.com

Datové centrum je ve své podstatě základnou, která sdružuje hardware a software pro nejrůznější hostingové služby. Ty jsou dnes na výši a představují v podstatě jedinou bezpečnou a dostupnou cestu k jasně danému výkonu a kapacitám.

Chcete-li provozovat libovolné webové projekty či aplikace, měli byste mít kvalitní hosting umístěný v tom nejlepším datacentru široko daleko. To je totiž zárukou úspěchu, o nějž většina lidí stojí.

Ať už se zahledíte na libovolná datacentra, vždy volte pouze ta splňující níže uvedené parametry.

Jak má vypadat moderní datové centrum?

Základem všeho je vysoká míra bezpečnosti, protože uvnitř se nachází stovky serverů a kvanta důležitých dat klientů. Hovoříme tu o železobetonových stěnách, pancéřových dveřích, čipovém a kamerovém systém, včetně mnohých dalších prvků.

Důraz by měl být kladen na nepřetržitý provoz, takže zdvojené UPS, generátory a značkové energetické prvky jsou naprostou samozřejmostí. Opomíjet se nesmí ani na nadstandardní chlazení.

Datové centrum tohoto provedení bude mít bezpochyby i svůj pomyslný vrchol, jímž je špičková konektivita za pomoci alespoň čtyř nezávislých optických tras a zároveň uživatelský komfort.

Plaťte jen za to, co využíváte

Ano, na mysli máme placení reálné spotřeby, patřičné zásoby spotřebního materiálu související s bezproblémovým chodem serverů a zároveň profesionální technická podpora. To vše v kombinaci s velice nízkou cenou oproti konkurenci, za kterou dostanete více, než si myslíte.

Přesně takhle mají vypadat novodobá datacentra přinášející svým uživatelům dostatečný komfort, zázemí a tu nejlepší technologii na trhu. Takové datové centrum se pro váš business ale i obyčejné webové prezentace stane odrazovým můstkem v cestě za úspěchem.

To vše podpořeno vysokou ekologičností spojenou se samotným provozem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top